خدمات تعمیر در تهران و کرج
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴

نمایندگی تعمیر دستگاه اسپرسو ساز در تهران و کرج

اسپرسو، یک نوعی از قهوهٔ غلیظ است که در اوایل قرن بیستم در تورین ایتالیا اختراع شده‌است. اسپرسو با عبور دادن آب جوش با فشار بسیار زیاد از میان دانه‌های آسیاب شده قهوه تهیه می‌شود. اسپرسو یک قهوه خیلی غلیظ  از مواد محلول و معلق جامد است و هیچ استاندارد جهانی برای استخراج کردن اسپرسو تعریف نشده‌است و دستگاه اسپرسو ساز مهمترین ابزار برای تهیه این نوشیدنی لذیذ است.
اسپرسو ساز یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی در کافی شاپ‌ها و منازل است و زمانی که این دستگاه دچار مشکل می‌شود. می‌تواند ضررهای اقتصادی را به کافی شاپ ها بزند و یا اینکه اگر در منزل استفاده می‌کنید و عادت به خوردن قهوه اسپرسو دارید دچار مشکل شوید. بنابراین اهمیت سرعت در تعمیر دستگاه اسپرسوساز برگروه تهران سرویس کاران پوشیده نیست و همراه در اولویت کاری آنها قرار دارد . سرویس و تعمیر اسپرسو سازهای صنعتی و خانگی در شهرهای کرج  و تهران توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب تهران سرویس کاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.

نکات استفاده از اسپرسو ساز برای جلوگیری از تعمیرات:

رسیدگی و درست استفاده کردن از دستگاه همواره می تواند از تعمیرات اسپرسو ساز  جلوگیری کند یا حداقل زمان آن را به تعویق بیاندازد، مراقبت از دستگاه اسپرسو ساز و تمیز کردن و رسوب زدایی دستگاه باعث افزایش عمر مفید دستگاه می‌شود.
زمانی که صرف تمیز نگه داشتن دستگاه می‌کنید در واقع در درازمدت در هزینه خود صرفه جویی کرده‌اید. به دلیل اینکه دستگاه مدتها برای شما  کار می‌کند و از همه مهم‌تر می‌توانید نوشیدنی اسپرسو با کیفیت تری داشته باشید.
اگر فکر می‌کنید که اسپرسویی که با دستگاه می‌گیرید به طور غیر طبیعی تلخ یا ترش شده، باید بدانید که زمان آن رسیده است که دستگاه رو به طور کامل پاکسازی کنید. در اینجا به چند نکته مهم برای استفاده از دستگاه اشاره می‌کنیم .

  • دستگاه را بشویید :

 پس از استفاده، شستشوی دستگاه از جمع شدن شیر و قهوه در نازل بخار و محفظه جوش جلوگیری میکند.

  • فیلترها را بشویید :

 با یک وسیله مثل مسواک می توانید پرتافیلتر ها را شسته و جرم آن را از بین ببرید و سرجای خود قرار دهید.

  • از برنامه شستشوی دستگاه استفاده کنید:

با مقداری جوش شیرین کلیه قسمتهای داخلی دستگاه را رسوب زدایی کنید و این کار را میتوانید به صورت هفتگی انجام دهید.

  • استفاده از کافی زا :

کافی زا یک محلول شوینده برای دستگاه های اسپرسو و قهوه ساز هست که خیلی بهتر از سایر مواد جرم گیر عمل می‌کند.

تخصص تعمیرکاران تهران سرویس کاران

نماینده اعزامی از سمت تهران سرویس کاران به منزل شما، پس از باز کردن دستگاه یکی پس از دیگری قطعات را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر دستگاه قابلیت ادامه کار را داشته باشد، بدون نیاز به تعویض پس از آنکه تعمیر جزئی روی آن صورت گرفت، در محل خود قرار می دهد. همچنین اگر قطعه‌ای کارایی خود را از دست داده باشد، با قطعه اورجینال تعویض می‌شود وبرای شما جای هیچ گونه نگرانی باقی نخواهد ماند.
تهران سرویس‌کاران نمایندگی رسمی تعمیر دستگاه اسپرسو ساز  در ایران بوده و به صورت رسمی فعالیت دارد. تهران سرویس‌کاران مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی است و تعمیرات دستگاه‌های اسپرسو ساز را به صورت کاملا اختصاصی در شهرهای تهران و کرج انجام می‌دهند.
تعمیرکاران تهران سرویس کاران در سریع‌ترین زمان ممکن اسپرسو ساز شما را در محل سکونت‌تان تعمیر می‌کنند و به صورت تخصصی دستگاه شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. شما به راحتی می‌توانید تعمیرات لوازم خانگی  خود را به آن‌ها بسپارید.
تهران سرویس.کاران ارائه دهنده کلیه خدمات لوازم خانگی و تعمیر وسرویس، انواع اسپرسو سازمی‌باشد و نمایندگی تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز است و تهران سرویس کاران، با آموزش‌های دوره‌ای که برای  تعمیرکاران خود می‌گذارد اطلاعات آنها را دائما به روز می‌کند.

کلام پایانی:

همانطور که می‌دانید اسپرسو ساز یکی از مشتری پسندترین دستگاه‌های خانگی یا صنعتی در خانه، فروشگاه، محل کار، کافه و دیگر مراکز عمومی محسوب می‌شود و عیب یابی و تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز نیاز به حضور نیروی متخصص و مجرب دارد و متخصصین این امر در گروه تهران سرویس کاران به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. شما می‌توانید برای تعمیر دستگاه  مورد نظر از طریق ثبت سفارش در سایت و یا شماره‌های موجود با آن‌ها تماس حاصل فرمایید.