اعزام سرویسکار در کمتر از نیم ساعت (30 دقیقه) در تهران
1.tehranservicekaran certificate
2.tehranservicekaran certificate

درخواست خدمات آنلاین

{فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.}

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

اعزام سرویسکاران تهران به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس شماره‌ها را لمس کنید.}

تماس با دفتر مرکزی (6 خط ثابت)

کارشناس خدمات
کارشناس فروش
نمایندگی مجاز شمال تهران
نمایندگی مجاز شرق تهران
نمایندگی مجاز جنوب تهران
نمایندگی مجاز مرکز تهران
نمایندگی مجاز غرب تهران
کارشناس خدمات
کارشناس فروش

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

یخچال یکی از پرکاربردترین و ضروری‌ترین لوازم منزل است. امکان اینکه بیشتر از سایر لوازم خانه خراب شود وجود دارد، بنابراین تعمیر یخچال الکترواستیل هم پس از مدتی کارکردن نیاز است. گاهی با سرویس و تعمیر یخچال الکترواستیل امکان‌ به وجود آمدن خسارات و خرابی‌ها را  کاهش می‌دهد. انواع مدل‌های یخچال الکترو استیل توسط تعمیرکاران تهران سرویس کاران در شهرهای تهران و کرج قابل تعمیر است.
یخچال فریزرها ضمن اینکه دارای مکانیسم ساده‌ای برای خنک سازی است و با پیشرفت فناوری، دارای پیچیدگی‌های خاصی شده‌اند. و ویژگی‌ها و قطعات مختلفی در طول زمان به آن‌ها اضافه شده است. گذشت زمان یکی از دلایلی است که باعث بروز مشکل می‌شود. مثلاً لاستیک‌های درب یخچال به مرور زمان خشک شده و چسبندگی لازم با بدنه را از دست می‌دهد این باعث ورود هوای گرما به داخل و کارکرد بیشتر موتور دستگاه می‌شود.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل تماس بگیریم؟

 • افزایش دمای یخچال و کاهش سردی و خنکی سیستم
 • تولید صدای ناهنجار از یخچال
 • سوختن موتور دستگاه
 • آبریزی داخل یخچال و جمع شدن در کف آن
 • خارج شدن گاز یخچال
 • وجود یخ‌زدگی یا برفک در داخل بدنه یا فریزر
 • خاموشی دستگاه و روشن نشدن آن
 • نمایش کد خطا و آلارم دادن یخچال

در صورت مشاهده هر کدام از علائم بالا می‌توانید با تهران سرویس کاران به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید نیکسان تماس بگیرید و تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان به کمک شما می‌آیند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترو استیل

عیب یابی یخچال فریزر الکترواستیل

بعضا یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل دارای عیوبی می‌شوند که خودتان می‌توانید آن‌ها را رفع کنید یا   تعمیرکاران ماهر و متخصص می‌توانند عیب یخچال‌تان را برطرف کنند.
زمانی که خودتان باید عیب و مشکل یخچال الکترواستیل را برطرف کنید رعایت نکات ذیل لازم و ضروری است.

 • دستگاه را نباید در محل نامناسب یا مرطوب قرار دهید، این کار باعث  شوک الکترونیکی به یخچال یا آتش‌سوزی می‌شود.
 • دستگاه را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید یا محیط گرم نصب نکنید.
 • سیمی که لخت شده یا پارگی دارد، با دست خیس به آن دست نزنید.
 • سیم یخچال را خیلی تا نزنید و وسایل سنگین را روی یخچال قرار ندهید.

اگر هم نیاز به یک تعمیرکار ماهر و متخصص داشتید پیشنهاد ما تهران سرویس کاران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در تهران و کرج است.

علت خنک نکردن یخچال الکترواستیل

 • خرابی سنسور می‌تواند از دلایل خنک نکردن یخچال باشد وجود مشکل در سنسور باعث می‌شود، اطلاعات غلط از دمای یخچال به برد الکترونیکی منتقل شود و اولین مشکل رخ می‌دهد.
 • گاز کم یخچال، از دلایل دیگر خنک نکردن یخچال الکترواستیل است، کمی یا عدم وجود گاز در یخچال باعث خالی شدن گاز یخچال الکترواستیل می‌شود.
 • کار نکردن موتور یخچال یکی دیگر از دلایل خنک نکردن یخچال فریزر الکترواستیل است، در صورتی که موتور یا کمپرسور یخچال کمتر از ۲۴ ساعت کار نکرد، فریزر را هم تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.
 • عدم کارکرد فن‌ها هم موثر در خنک نکردن یخچال نیز است، فن در انتقال سرما بسیار مهم است، چنانچه فن به درستی عمل نکند یا دور آن کم شود، باعث ایجاد ایراداتی می‌شود.
 • عدم کارکرد سیستم دیفراست باعث خنک نکردن یخچال فریزر الکترواستیل می‌شود، چنانچه یخ و برفک زیاد در دستگاه وجود داشت، علت آن می‌تواند دیفراست باشد.
 • خرابی لاستیک درب یخچال دلیل دیگر برای خنک نکردن یخچال فریزر الکترواستیل است، لاستیک دور درب باعث می‌شود از ورود هوای محیط به داخل دستگاه جلوگیری شود و اگر لاستیک دور درب یخچال خراب شود مثل این است که درب آن باز است.

علت صدای زیاد یخچال الکترواستیل

تولید صدای زیاد و غیر عادی در یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید الکترواستیل می‌تواند به خاطر دلیل زیر باشد.

 • عدم تراز بودن دستگاه
 • ایراد در فن
 • شکسته بودن پروانه فن ی
 • یخ‌زدگی و برفک اواپراتور و گیر کردن پروانه به یخ
 • صدا کمپرسور در صورت وجود مشکل مکانیکی
 • وجود مشکل در یک یا چند رله که صدای قطعی و وصلی می‌دهد.

تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران و کرج

 تعمیرات تخصصی یخچال فریزر الکترواستیل می‌تواند متفاوت باشد و نیاز به تخصص و تبحر نسبت به ساختار و ویژگی‌های خاص آن است. در این زمینه می توان از نمایندگی های معتبر هرکدام استفاده کرد. تهران سرویس کاران با توجه به در اختیار داشتن متخصصان و کادر فنی مجرب نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید الکترواستیل دارد و با حضور در منزل شما خدمات تعمیر و سرویس یخچال نیکسان شما را برعهده بگیرد.
شما می‌توانید برای تعمیرات یخچال الکترواستیل به صورت ۲۴ ساعته در شهرهای تهران و کرج سفارش تعمیرات‌تان را ثبت کنید، تا فورا همکاران ما در نمایندگی تعمیر یخچال نیکسان با شما تماس می‌گیرند و برای حل مشکل شما هرچه سریع‌تر اقدام می‌کنند

کلام پایانی

اگر  یخچال فریزر و الکترواستیل شما دچار عیب و مشکل شد فورا نسبت به تعمیر یخچال الکترواستیل‌تان اقدام کنید. این کار را باید به کسی بسپارید که در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد و بتواند مشکل وسیله‌تان را در اسرع وقت عیب‌یابی و تعمیر کند. تهران سرویس کاران نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات یخچال فریزر است و در محل سکونت شما به راحتی تعمیرات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید الکترواستیل شما را انجام خواهند داد.

iran radiator boiler model l28ff
مقالات پکیج

راهنمای پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF

پکیج‌های ایران رادیاتور نسل جدیدی از آبگرمکن‌ها هستند که کار سیستم گرمایش را بر عهده‌دارند و ازنظر کاهش انرژی مصرفی گاز و برق نسبت به سایر سیستم‌های

علت کم شدن دمای یخچال چیست؟
آموزش تعمیرات یخچال

علت کم شدن دمای یخچال چیست؟

زمانیکه کندانسور یخچال شما کثیف باشد گاز بیش از حد داغ می‌شود و داخل یخچال به جای اینکه سرد شود گرم می‌شود و باعث کم شدن دمای یخچال می‌شود

نصب پکیج چقدر طول می‌کشد؟
آموزش تعمیرات پکیج

نصب پکیج چقدر طول می‌کشد؟

پکیج‌ها جزو وسایل مصرفی در ساختمان‌ها محسوب می‌شوند. به همین دلیل نصب اصولی و رسیدگی و نگهداری از این دستگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای این مطلب نمایش

ثبت درخواست آنلاین

خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران گارانتی می‌شود.