خدمات تعمیر در تهران و کرج
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴

یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید دوو مانند برندهای دیگر ممکن است بعد از گذشتن مدتی با اختلال در عملکرد یا خرابی قطعات روبرو شوند. تعمیر یخچال ساید دوو باید به دست تعمیرکاران  متخصص انجام شود، شما می‌توانید تعمیر یخچال دوو را به تهران سرویس کاران بسپارید.
زمانی که در روال کار کرد یخچال ساید بای ساید دوو خود متوجه تغییرات یا ضعیف شدن عملکرد شدید جای نگرانی نیست بلکه می‌توانید سریعا با تهران سرویس کاران تماس بگیرید. از مزیت‌های خدمات تهران سرویس کاران می‌توان به هزینه‌های منصفانه ، تخصص و تجربه بالای تعمیرکاران ، سرعت عمل در تعمیر و استفاده از قطعات اصلی، اشاره کرد.

چرا سرما یخچال ساید بای ساید دوو کم می‌شود؟

کم شدن سرما یکی از رایج ترین مشکلات یخچال ساید بای ساید دوو است که می‌تواند به علت خرابی قطعات زیر نمایان شود .

  • کم شدن گاز یا خالی شدن گاز ساید
  • کار نکردن موتور یا سوختن موتور
  • کار نکردن فن‌ها
  • خرابی یک یا چند سنسور
  • کار نکردن سیستم دیفراست و یخ زدگی در اواپراتور
  • گرفتگی مسیر گاز ( لوله مویی )
  • خرابی برد ساید و عدم ارسال فرمان مناسب

هر کدام از این قطعات می‌توانند به تنهایی باعث از دست رفتن سرمای یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو شود،

چرا یخساز ساید بای ساید دوو یخ نمی‌سازد ؟

اگر همراه با این مشکل متوجه کم شدن سرمای فریزر و ذوب شدن مواد غذایی درون یخچال یا فریزر شده‌اید می‌تواند مربوط به دلایل کم شدن سرمای یخچال باشد.

در غیر این صورت امکان خرد شدن چرخ دنده‌های موتور یخساز، معیوب بودن سنسور یخساز و خرابی و عدم دستور برد به یخساز است .

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

تعمیر و شارژ گاز یخچال ساید بای ساید دوو

شارژ گاز یخچال دوو مستلزم داشتن مهارت و تجربه کافی است. مهارت برای تشخیص محل نشت گاز و تجربه برای انجام شستشوی لوله‌ها با گاز لازم و ضروری است.

عدم مهارت و تجربه یا نداشتن تسلط به انجام این مراحل با گذر زمان شما را با مشکلات جدی و بزرگ‌تری روبرو خواهد کرد.
برای شارژ گاز یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید می‌توانید با تهران سرویس کاران تماس بگیرید و تعمیرکاران در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند.

تعمیرات صدای زیاد و غیر طبیعی یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

صدای زیاد در یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید دوو یک هشدار محسوب می‌شود، عدم توجه به این مشکل برای شما دردسر ساز خواهد شد. صدا می‌تواند به علت برخورد پروانه فن با یک سیم یا جسم خارجی باشد یا مشکل جدی‌تر و اساسی‌تر باشد.
علت صدای زیاد یخچال فریزر و ساید بای ساید دو می‌تواند موتور آن باشد. که با در آمدن روتور از جای خود و برخورد قطعات داخل موتور صدا زیاد شنیده می‌شود .
برای بررسی بیشتر و عیب یابی یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو می‌توانید با نمایندگی تعمیر دوو، تهران سرویس کاران تماس حاصل فرمایید. 

تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید دوو

یخساز ساید دوو با ولتاژ dc  کار می کند و برای تست و تعمیرات باید به کارگاه تعمیرات منتقل شود .

باز شدن یخساز از روی یخچال ساید بای ساید هیچگونه اختلالی در عملکرد آن ایجاد نمی‌کند و بین ۳ الی ۵ روز زمان تعمیر تا تحویل آن می‌باشد .

تعمیر یخساز دوو به صرفه تر از تعویض آن است و می‌توان با هزینه بسیار پایین‌تر مشکل آن را حل کرد .

کلام پایانی

یخچال فریزر  دوو نیاز به بازدید دوره‌ای و چک آپ سالیانه دارد. بازدید دوره‌ای و بررسی سلامت یخچال فریزر دوو باعث می‌شود تا مصرف کنندگان نسبت به سلامت و طول عمر لوازم خانگی دوو خود اطمینان بیشتری داشته باشند. تهران سرویس کاران به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو سرویس دوره‌ای و بازدید از دستگاه شما را انجام می‌دهد.
ضمنا تکنولوژی به کار رفته در محصولات و لوازم خانگی دوو از حساسیت و ریزه کاری خاصی بهره مند هستند که هر تعمیرکار مبتدی نمی‌تواند با این ریزه کاری‌ها و پیچیدگی مدارهای الکترونیکی قبول تعمیر لوازم خانگی دوو را بر عهده بگیرد.
تهران سرویس کاران مجموعه‌ای از بهترین تعمیرکاران و سرویس کاران انواع لوازم خانگی در استان تهران و کرج است. مهم نیست در کجای تهران یا کرج ساکن هستید، ما در کمترین زمان مشکل یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو  شما را حل خواهیم کرد.