خدمات تعمیر در تهران و کرج
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴

تعمیر کولر گازی تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت در تهران و کرج

شبانه روزی | ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

ارسال به تمام نقاط تهران و کرج

در کمتر از ۵ دقیقه باشما تماس میگیریم 

فرم کولر گازی

"(ضروری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

(ضروری)
(ضروری)
تعمیر کولر گازی تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران و کرج

دسترسی آسان و سریع به تکنسین‌های
مجرب را برای شما فراهم می‌کند.

در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت

درخواست

تماس یا ارسال فرم آنلاین

اعزام

اعزام تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه

تعمیر

تشخیص و تعمیر در لحظه توسط متخصص

ضمانت نامه ✅

ضمانت و گارانتی ۶ ماهه

نمایندگی مجاز شمال تهران

نمایندگی مجاز شرق تهران

نمایندگی مجاز مرکز تهران

نمایندگی مجاز غرب تهران

نمایندگی مجاز جنوب تهران

کارشناس خدمات

کارشناس فروش

نمایندگی مجاز شمال تهران

نمایندگی مجاز شرق تهران

نمایندگی مجاز مرکز تهران

نمایندگی مجاز غرب تهران

نمایندگی مجاز جنوب تهران

کارشناس خدمات

کارشناس فروش

بیش‌از ۲۰ سال تجربه در تعمیرات لوازم خانگی

دسترسی آسان و سریع به تکنسین‌های مجرب را برای شما فراهم می‌کند.

در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت

درخواست

تماس یا ارسال فرم آنلاین

اعزام

اعزام تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه

تعمیر

تشخیص و تعمیر در لحظه توسط متخصص

ضمانت نامه ✅

ضمانت و گارانتی ۶ ماهه

تعمیرات کولر گازی در تهران

پس از ثبت درخواست، اپراتورهای ما در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس می‌گیرند و زمان مراجعه و هزینه را هماهنگ می‌کنند.

درخواست

تماس یا ارسال فرم آنلاین

اعزام

اعزام تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه

تعمیر

تشخیص و تعمیر در لحظه توسط متخصص

ضمانت نامه ✅

ضمانت و گارانتی ۶ ماهه

ارائه فاکتور رسمی و
ضمانت کتبی ۶ ماهه

تیم مجرب و متخصص تهران سرویس کاران، ۲۴ ساعته ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی

پرداخت در محل

در صورت تأیید شما، نزدیک‌ترین تعمیرکار ما برای تعمیرات به محل اعزام می‌شود.
نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران و کرج

نمایندگی رسمی و عضو رسمی اتحادیه
نمایندگی رسمی و عضو رسمی اتحادیه
با ۲۰ سال تجربه در تعمیرات و
شبکه‌ای بزرگ از تعمیرکاران متخصص

+۰هزار

مشتریان راضی

امتیاز ۴٫۹ از ۵

ارسال و دریافت پیام
در کمتر از ۱۵ دقیقه، با شما تماس خواهیم گرفت.
عضو رسمی اتحادیه
بیش از ۲۰ سال تجربه
نمایندگی تهران و کرج
ارائه فاکتور رسمی و
ضمانت کتبی ۶ ماهه
اعزام متخصص در کمتر از
۳۰ دقیقه

واحد برتر نمایندگی لوازم خانگی در ایران 👌

تهران سرویس کاران

با بیش‌از ۲۰ سال تجربه در تعمیرات لوازم خانگی و دسترسی آسان و سریع به تکنسین‌های مجرب.

آموزش تعمیرو نگهداری

آموزش تعمیرات لوازم خانگی توسط خودتان، یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات تهران سرویس کاران می‌باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم مجرب و متخصص تهران سرویس کاران، ۲۴ ساعته ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی

نمایندگی تعمیرات کولرگازی در تهران و کرج

تهویه مطبوع در منازل، ادارات و مغازه‌ها یکی از تجهیزاتی است که برای داشتن محیطی خنک و راحت در فصول گرم سال بسیار مهم است. با توجه به اهمیت آن، تعمیر و نگهداری مناسب کولرگازی هرازگاهی برای نگهداری در شرایط خوب ضروری است.

یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع کولرگازی است که هوا را با استفاده از سیستم مبرد خنک می‌کند. این دستگاه از یک کمپرسور برای فشرده‌سازی هوای مبرد، یک مبدل حرارتی برای انتقال گرما از مبرد به محیط و یک مبدل حرارتی دیگر برای جمع‌آوری گرما از هوا استفاده می‌کند.

اگر شما هم ساکن تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی معتبر می‌گردید برای شناخت بهتر مجموعه ما در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

چرا برای تعمیرات کولرگازی به تهران سرویس‌کاران اعتماد کنیم؟

وسایل تهویه مطبوع مانند کولر در فصول گرم سال برای ما ضروری است. این دستگاه به ما اجازه می‌دهد در محیطی آرام و راحت زندگی کنیم، خوب بخوابیم و بهره‌وری خود را در کار و فعالیت‌های روزانه افزایش دهیم. علاوه بر این، دستگاه‌های تهویه مطبوع می‌توانند به بهبود کیفیت هوای داخل خانه کمک کنند و برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند بسیار مفید هستند.

برای حفظ عملکرد مطلوب کولرگازی و جلوگیری از آسیب‌های ناخواسته، تعمیر و نگهداری منظم بسیار مهم است. تعمیر و تعویض به‌موقع قطعات معیوب باعث افزایش عمر مفید کولرگازی و کاهش هزینه‌های آسیب جدی می‌شود. همچنین تمیز کردن و تعویض فیلترهای هوا باعث بهبود کیفیت هوای داخل و افزایش عملکرد تهویه مطبوع می‌شود.

تهران‌سرویس‌کاران نمایندگی تعمیرات کولرگازی در تهران و کرج با داشتن تجربه کاری درخشان در این فصول گرم سال با در خدمت گرفتن نیروهای کاملاً حرفه‌ای و مجرب می‌تواند به شما در تعمیر و نگهداری کولرهای گازی بهترین خدمات را ارائه دهد.

تعمیرات چه برندهایی از کولرگازی را انجام می‌دهیم؟

کولرگازی و اسپلیت همیشه یکی از بهترین لوازم‌خانگی و مهم‌ترین رکن آرامش اعضای خانواده و کارمندان در محیط کار است، بنابراین می‌توان انتخاب برند و مدل صحیح کولرگازی همیشه برای خریداران مهم‌ترین موضوع باشد. خوشبختانه تیم فنی تهران سرویس کاران با اشراف بر اینکه مدل‌های زیادی از کولرگازی در بازار وجود دارد توانسته تخصص نیروهای خود را در همه برندها بالا ببرد. به همین خاطر اگر شما یکی از برندهای کولرگازی زیر را در خانه و محل کار برای تهویه محیط خود انتخاب کردید بدون هیچ نگرانی برای نصب و تعمیر آن با ما تماس بگیرید:

خرابی‌های رایج کولرگازی

در برخی موارد ممکن است کولرگازی مشکل داشته باشد و باید سریعاً به دنبال رفع آن باشید؛ بنابراین خوب است با برخی از ایرادات آشنا شوید تا در صورت نیاز بتوانید برای برطرف کردن آن توضیح واضحی به تعمیرکار از راه دور بدهید.

۱- فیلتر هوا کثیف کولرگازی

یکی از مشکلات رایج تهویه مطبوع کثیف بودن فیلترهای هوا است. فیلتر هوای کولرگازی شما از آن دسته قطعاتی است که در صورت عدم نگهداری و تمیز کردن منظم آن، نه تنها عملکرد کولرگازی شمارا کاهش می‌دهد، بلکه می‌تواند به سایر قطعات نیز آسیب برساند. فیلتر هوا باید بعد از مدتی استفاده تمیز و تعویض شود تا مشکلی در عملکرد عادی دستگاه ایجاد نشود.

۲- کاهش سرمایش کولرها

به زبان ساده، یک واکنش شیمیایی بسیار ظریف در سیستم کولر و مبرد هوای سرد تولید می‌کند. اگر سطح مایع خنک‌کننده پایین باشد، در ۹۰٪ موارد به این معنی است که سیستم مشکل دارد؛ یعنی سیستم ضعیف است و مشکل از نشت گاز کولر است. پس به شما توصیه می‌کنیم هر چه زودتر کولرگازی خود را چک کنید و اقدامات لازم را برای رفع این مشکل انجام دهید.

۳- طرز کار فن بیرونی (کندانسور)

یک فن بیرونی وظیفه انتقال گرمای خانه شما به فضای باز را بر عهده دارد. اگر فن بیرونی به‌درستی کار نمی‌کند، سرمای کافی جایگزین گرمای خانه نمی‌شود و باعث گرم شدن بیش‌ازحد کمپرسور و اختلال در چرخه خنک‌کننده کولرگازی شما می‌شود.

۴- خرابی برد برق تهویه مطبوع

یکی از رایج‌ترین مشکلات کولرهای گازی خرابی دربرد فرمان یا همان مدار الکتریکی دستگاه است. در صورت بروز مشکل در این قطعه شاهد خاموش شدن ناگهانی کولر، روشن نشدن دستگاه، عملکرد نکردن دستگاه طبق برنامه و … هستید.

۵- مشکل در کابل‌ها

اگر هر از چند گاهی کولرگازی به دلیل مصرف جریان زیاد به‌صورت خودکار خاموش و روشن می‌شود، ممکن است سیم‌کشی آن با مشکل روبرو شد.

سیم‌کشی معیوب تهویه مطبوع بسیار خطرناک است و احتمال آتش‌سوزی وجود دارد. هنگام نصب کولرگازی حتماً از قطعات و سیم‌کشی باکیفیت استفاده کنید.

سایر خرابی‌های رایج کولرگازی شامل موارد زیر است

کولرهای گازی در برندهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که هریک مشخصه‌های خاص خود را دارند. و برای نصب  همه آن‌ها به یک تعمیر کار ماهر نیاز دارید یا ممکن است براثر کارکرد طولانی مدت دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند در ادامه به تعدادی از این مشکلات اشاره می‌کنیم :

 • کولر گازی باد خنک نمی‌دهد.
 • کولرگازی صدا می‌دهد.
 • کولر گازی با لرزش همراه است.
 • کولر گازی روی حالت گرما کار نمی‌کند.
 • کولر گازی روشن نمی‌شود.
 • هنگامی که کولر گازی روشن می‌کنید فیوز می‌پرد.
 • لوله مویی یا شیر انبساط یخ زده است.
 • قسمت ورودی اواپراتور یخ زده است.
 • کمپرسور کار نمی‌کند.
 • ریموت کولر گازی عمل نمی‌کند.
 • هیچ یک از قسمتهای کولر گازی کار نمی‌کند.
 • بدنه کولر گازی برق دارد.
 • سرمای اتاق زیاد می‌شود و با دمای ترموستات تعریف شده مطابقت ندارد.
 • کمپرسور مدت زیادی کار می‌کند.
 • کمپرسور دائما خاموش و روشن می‌شود.
 • هنگامی که گاز کولر خالی شده و نیاز به شارژ گاز کولر داریم.

البته به دلیل اینکه کولرهای گازی دارای برندهای مختلفی هستند، مشکلاتی که برای این دستگاه‌ها به وجود می‌آید نیز متنوع است و ممکن به هر دلیل دیگری نیز به تعمیر کولر گازی در محل نیاز پیدا کنید. تهران سرویس‌کاران نمایندگی تعمیرات کولرگازی در شهرهای تهران و کرج است و آماده ارائه هرگونه خدمات به شما متقاضیان عزیز می‌باشد.
شما می‌توانید با تکنسین‌های ما تماس بگیرید تا آنها در اسرع وقت مشکل شما را برطرف کنند‌.

شارژ کولرگازی

بهترین و ساده‌ترین راه ممکن برای شارژ گاز مبرد، شارژ گاز برحسب وزن است. در این روش مقدار گاز بارگیری شده در سیستم با استفاده از ترازو مخصوص توزین شده و سپس شارژ صورت می‌گیرد.

شارژ گاز کولرگازی باید توسط افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود در غیر این صورت آسیب زیادی به دستگاه وارد می‌شود. تکنسینی که این کار را انجام می‌دهد باید از تمام نکات ایمنی آگاه باشد و از بهترین گاز استفاده کند.

اولین قدم برای شارژ کولرگازی، قرار دادن مبرد روی برنامه خنک‌کننده است. یکی از مشکلات شارژ گاز کولرگازی این است که سنسور طبیعی دستور شروع به‌کار و روشن شدن کمپرسور در دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد را صادر نمی‌کند، بنابراین باید سنسور را به‌صورت خودکار گرم کنید. مراقب باشید برای گرم شدن سنسور از ۹۰ درجه فراتر نروید. برای این کار می‌توانید از آب گرم یا حرارت بسیارکم استفاده کنید. مراقب باشید هنگام شارژ گاز کولر، سیم شیر برق را جدا کرده و پس از مدتی دوباره این سیم را در مدار سر جای خود قرار دهید.

تعمیر اسپلیت و داکت اسپیلیت

در صورت بروز نقص در تجهیزات و رفع مشکل، باید کار را به متخصص بسپارید. معمولاً کانال‌های هوا و قطعات کندانسور آسیب‌دیده نیاز به تعمیر دارند و این کار را فقط کارشناسان و تکنسین‌ها به‌راحتی می‌توانند انجام دهند.

کندانسور اسپلیت و داکت اسپیلیت شامل مواردی مانند لوله‌ها و کمپرسورها و کولرگازی یا یونیت داخلی نیز شامل مواردی مانند فن‌ها، فیلترها و بردهای اصلی است که همه اینها باید یک به یک توسط یک فرد متخصص بررسی و آزمایش شوند.

تیم متعهد و حرفه‌ای مجموعه تهران سرویس کاران با ۲۰ سال سابقه درخشان با داشتن تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای در خدمت شما می‌باشد تا در این شرایط بد اقتصادی با هزینه مناسب و طبق تعرفه مشکلات شمارا در کمترین زمان ممکن برطرف نماید.

نگهداری و تعمیر منظم داکت اسپلیت برای حفظ سلامت و طول عمر دستگاه شما ضروری است. به‌خصوص در کشورهای گرم و برخی نقاط مرطوب مانند ایران وجود این افراد بیشتر احساس می‌شود. تعمیر و نگهداری کانال اسپلیت یک گزینه نیست، یک ضرورت است. بی‌توجهی به نگهداری و تعمیر سیستم داکت اسپلیت می‌تواند باعث ازکارافتادن دستگاه شما شود. تمام تلاش ما کاهش هزینه برای شماست. در ابتدا تعمیرکاران مجموعه همه تلاش خود را برای تعمیر اصولی دستگاه قرار می‌دهند؛ اما در صورت به نتیجه نرسیدن این موضوع و نیاز به تعویض داشتن تمامی قطعات تعویضی اورجینال و با بهترین کیفیت موجود در بازار در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مراحل ثبت سفارش برای دریافت خدمات تعمیری کولرگازی

تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران کلیه خدمات تعمیرات و سرویس‌های انواع لوازم‌خانگی را برای شهر تهران و کرج انجام می‌دهند. شما می‌توانید با ثبت سفارش در این صفحه ثبت درخواست آنلاین یا تماس با شماره‌های درج‌شده در سایت از امکانات تعمیرات در محل ما استفاده کنید. پس از ثبت درخواست، اپراتورهای ما با شما تماس گرفته و زمان و هزینه بازدید را هماهنگ خواهند کرد. در صورت تأیید شما، نزدیک‌ترین تعمیرکار ما برای انجام تعمیرات به آدرس درج شده در فرم اعزام می‌شود.

چقدر زمان نیاز هست تا تکنسین به محل اعزام شود؟

ما آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته برای شما همشهریان عزیز تهرانی هستیم. تمامی همکاران ما برای تعمیر و تعویض انواع کولرگازی با برندهای مختلف آموزش‌دیده و با استفاده از بهترین نوع گاز با رعایت اصول و استانداردهای روز دنیا آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن و کمتر از نیم ساعت در محل موردنظر حاضرشده و برای حل مشکل شما شروع به‌کار خواهند کرد.

آیا تعمیرات کولرگازی شامل گارانتی می‌شود؟

از جنوبی‌ترین تا شمالی‌ترین منطقه در تهران، تیم خدمات تخصصی ما هر مشکلی که با آن برخورد کنید، به‌دقت ارزیابی کرده و به‌سرعت نسبت به انجام تعمیرات لازم اقدام می‌کند. اگر تعمیر بهترین گزینه برای شماست، مطمئن باشید که خدمات تعمیر کولرگازی با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

تعمیرات طبق دستورالعمل گارانتی فقط در مورد حوادثی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی، برق‌گرفتگی شدید اعمال می‌شود و در مواردی که فرد اقدام به تعمیر شخصی دستگاه کند استفاده نمی‌شود.

درهرصورت پس از تعمیر کولرگازی، قطعه را برای چند روز ضمانت می‌کنیم و در صورت بروز مجدد مشکل در این مدت، آن را به‌صورت رایگان دوباره بررسی خواهیم کرد.

البته بسیارکم پیش می‌آید که کولر تعمیر شده توسط تکنسین‌های ما دوباره خراب شود اما ما به شما این امکان را می‌دهیم که در کمترین زمان ممکن به‌صورت رایگان مشکل را حل کنیم. در نظر داشته باشید که اکثر تعمیرات در حضور مشتری و در محل خود شما انجام می‌شود.

اما گاهی اوقات مشکل می‌تواند عمیق‌تر باشد و باید در نمایندگی تعمیر شود، سپس کولر را به نمایندگی می‌فرستیم و درنهایت یکی دو روز دیگر بسته به مشکل کولر آماده استفاده است.

قطعات به‌کاررفته تقلبی است یا اصلی؟

بهتر است کولر و سایر لوازم‌خانگی را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. اگر فروشگاهی به شما تخفیف خوبی می‌دهد، ابتدا بدانید که دلیل تخفیف چیست و آیا امکان دریافت تخفیف وجود دارد یا فقط یک کلاه‌برداری است.

مشتریان گرامی در صورت رضایت از خدماتی که از ما دریافت می‌کنید پس از مراجعه به متخصص مجموعه مشخص می‌شود که نارضایتی شما صحت دارد و مشکل از مدیر سرویس ارسال‌کننده مجموعه است یا نه؟ او متعهد به انجام دستورات شماست. مجری متخصص شما بازرسی را کاملاً رایگان انجام می‌دهد تا رضایت شمارا جلب کند.

قطعاتی که تعویض می‌شوند قطعات اصلی هستند و نگران فیک بودن قطعه نباشید، قطعات تقلبی دوام نمی‌آورند و اصلاً با مواد تقلبی کار نمی‌کنیم چون می‌دانیم مشتری بعد از مدتی برای تعمیر برمی‌گردد؛ بنابراین ما همیشه تأکید می‌کنیم که از قطعات اصلی استفاده کنید. حال برای بالا بردن اطلاعات برخی از مواردی که می‌توانید قطعه تقلبی را از اصل تشخیص دهید را باهم بررسی می‌کنیم:

بسته بندی‌های متفاوت

برندهای خوب و قابل‌اعتماد برای بسته‌بندی کولرگازی خود توجه زیادی دارند و هزینه زیادی می‌پردازند. اگر کولرگازی به‌درستی در داخل بسته قرار نگرفته باشد و از مواد بی‌کیفیت مانند پلاستیک ارزان‌قیمت یا مقوای بی‌کیفیت استفاده شود، ممکن است نشان‌دهنده یک کولرگازی تقلبی باشد؛ بنابراین اگر کالایی را بدون بسته‌بندی دریافت کردید، آن را تقلبی بدانید.

اشتباهات نگارشی و هجایی

کولر تقلبی به‌راحتی با اشتباهات تایپی (حروف اضافی یا نویسه‌های ازدست‌رفته) یا اشتباهات گرامری تشخیص داده می‌شود. خیلی از خریداران همین موضوع را نادیده گرفته و در دام خرید کالاهای تقلبی افتاده‌اند.

کیفیت پایین محصولات

کیفیت کولرگازی تقلبی معمولاً جای سؤال دارد و به‌جای قطعات باکیفیت و اصل از قطعات ارزان‌قیمت استفاده می‌شود. از این مواد می‌توان پلاستیک، شیشه ارزان‌قیمت، قطعات قدیمی یا دست‌دوم و … را در ساختار کولر دید.

عدم تطابق شماره‌سریال و مدل

در روی بسته بندی هرکالای گازی اطلاعاتی مانند آرم، کد سریال یا شماره مدل، اطلاعات ثبت اختراع چاپ می‌کند. در اکثر موارد دیده‌شده که کارخانه‌های تقلبی معمولاً هنگام کپی اطلاعات جزئیات بسیارکمی می‌نویسند. همچنین می‌توانید شماره‌سریال اصلی کولرگازی را به‌صورت آنلاین بررسی کنید.

استفاده از لوگو و فونت‌های نامناسب

شناخت برندهای تقلبی شمارا از خرید کولرگازی تقلبی نجات می‌دهد. اگر دقت کنید و برند اصلی را به خوبی بشناسید، کوچک‌ترین تغییرات را هم متوجه خواهید شد. اگر این مشکل است؛ از محصولاتی که فکر می‌کنید جعلی هستند عکس بگیرید و آنها را با اصل مقایسه کنید. ممکن است فونت کمی متفاوت باشد یا اندازه آن اشتباه باشد. رنگ‌ها ممکن است به شما در این تشخیص یاری دهند.

عدم وجود اطلاعات تماس

اگر فروشنده آدرس انبار را ارائه نکند؛ پست الکترونیک؛ اگر شماره تلفن یا اطلاعات تماس حذف‌شده باشد، باید نگران باشید (درواقع، ممکن است تمام این اطلاعات را اشتباه به شما بدهد). این بدان معناست که شما راهی برای تماس با او ندارید. پس بهترین کار خرید نکردن این نوع محصولات است. اگر اطلاعات تماس درج‌شده است، سعی کنید قبل از خرید با آن تماس بگیرید و اصل بودن آن را تأیید کنید.

ضمانت‌نامه تعمیرات خود را از تهران سرویس کاران دریافت کنید

با بیش از ۲۰ سال تجربه و به‌کارگیری تکنسین‌های مجرب، متعهد و آموزش‌دیده در تعمیر کلیه محصولات داخلی و خارجی ما به‌عنوان مرکز مجاز و یکی از قدیمی‌ترین مراکز در این بخش هستیم. ما به خود می‌بالیم که با استفاده از تجربه و شیوه‌های مدیریتی و رضایت مشتری، بهترین در این زمینه بودیم. خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران عضو رسمی اتحادیه بوده برای همه زمینه‌های کاری به مشتریان ضمانت کتبی ۶ ماهه و فاکتور رسمی ارائه می‌دهد.

سخن آخر

اگر کولرگازی شما نیاز به سرویس یا تعمیر دارد، بهتر است این کار را به متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای بسپارید، زیرابه دلیل حساسیت قطعات و اتصالات این دستگاه و عدم درک آن‌ها، جابجایی غیرحرفه‌ای ممکن است منجر به آسیب و صدمات جبران‌ناپذیر شود.

بنابراین توصیه می‌کنیم علاوه بر تعمیر و نگهداری منظم و دوره‌ای در بازه‌های زمانی ۶ ماهه، در صورت بروز هرگونه نقص در قسمت سرمایش یا گرمایش دستگاه، از تعمیرکاران حرفه‌ای و نخبه در این زمینه برای تعمیر دستگاه‌های خود استفاده کنید.

گروه تعمیرات حرفه‌ای تهران‌سرویس‌کاران به شما عزیزان این نوید را می‌دهد که در اسرع وقت و در تمامی نقاط تهران بهترین کار را برای شما انجام دهد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

برای تعمیر کولرگازی چقدر باید منتظر بمانیم؟

 

مراحل اعزام تکنسین به‌صورت زیر است.
۱٫ شما فرم و درخواست اعزام تکنسین را به‌صورت آنلاین و یا تلفنی پر می‌کنید.
۲٫ کمتر از نیم ساعت بعد از ثبت درخواست تکنسین با شما تماس می‌گیرد.
۳٫ زمان و بازه حضور تکنسین در محل شما تنظیم می‌شود.
۴٫ تکنسین جهت رفع خرابی در محل اعلامی شما حاضر خواهد شد.

 

آیا برای تعمیر کولر گازی ازقطعات اورجینال استفاده می‌شود؟


بدون شک متخصصین ما از قطعات اورجینال برای تعمیرات کولرگازی شما استفاده خواهند کرد.

 

هزینه تعمیرات کولرگازی چقدر است؟

بسته به نوع خرابی، هزینه‌ی تعمیرات شما متغییر خواهد بود. در ابتدا باید کارشناس دستگاه شما را بررسی کند تا بتوانیم هزینه تعمیرات کولرگازی شما دقیق را اعلام کنیم.

 

آیا تعمیرات کولرگازی با گارانتی انجام می‌شود؟


بعد از اتمام تعمیرات شما گارانتی کتبی ۶ ماهه دریافت خواهید کرد.

راهنمای ثبت سفارش آنلاین

ثبت سفارش در کامپیوتر
ثبت سفارش در موبایل
خدمات تضمینی

تهران سرویس کاران

بیش‌از ۲۰ سال تجربه در تعمیرات لوازم خانگی ، دسترسی آسان و سریع به تکنسین‌های مجرب را برای شما فراهم می‌کند.

40 نظر
مرتضی

آیا شارژ کولرگازی هم انجام میدید؟

بله، شارژ کولر گازی در محل انجام می شود.

حامد

ایا شما در تمام نقاط تهران سرویس و تعمیرات کولر گازی انجام میدهید?

سلام، بله محل مورد نظرتون رو اعلام بفرمایید سرویس کار جهت رفع خرابی و انجام تعمیرات کولرگازی به محل شما اعزام خواهد شد.

ملیحه

تعویض خازن کولر چقدر زمان می‌برد؟

بسته به نوع کولرگازی شما زمان تعمیرات می‌تواند متغییر باشد.

کاظم نورمحمد

چرا کولر گازی من باد سرد نمیزنه؟

دلایل مختلفی میتونه داشته باشه، باید توسط تکنسین کولر شما کامل بررسی بشه.

حسام

سلام
شما برای سرویس کولر گازی ضمانت کتبی میدید

بله، همانطور که در ابتدا نوشتیم سرویس کولرگازی با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود.

میلاد هاشمی

برای تعمیرات از قطعات اورجینال استفاده می کنید؟

بله، ما از تمام قطعات اورجنیال جهت رفع خرابی کولر شما استفاده خواهیم کرد.

ابراهیم

چرا کولر من روشن میشه و صداش در میاد ولی هیچ بادی از اسپلیت خارج نمیشه؟؟؟

دلایل زیادی از جمله خرابی کمپرسور کولر می‌تواند در عدم فعالیت صحیح کولر شما دخیل باشد. برای اعلام هزینه و رفع خرابی حتما باید تکنسین تمام جزئیات کولر شما را مورد بررسی قرار دهد.

سحر

سلام
ایا تعمیر یا سرویس کولر گازی در محل انجام میشود؟

بدون نیاز به جابجایی کولرگازی، تمام فرایند تعمیرات و سرویس کولرگازی در محل مورد نظر شما انجام خواهد شد.

Moradi.Shakiba

ایا شرکت شما در کرج هم تعمیر کولر گازی انجام میدهد؟

بله، ما در تمام مناطق تهران و کرج تعمیر کولرگازی انجام می دهیم.

محمد ستاری نژاد

ببخشید اسپیلیت من باد گرم میزنه بنظره شما نیاز به تعمیرات داره؟

سلام وقت بخیر
احتمالا نیاز به شارژ کولرگازی داشته باشید، با بررسی دقیق تکنسین پاسخ سوال شما داده می شود.

مهسا رستم نژاد

سلام کولر اسپلیت من روشن میشه برقا میپره میشه برام تعمیرکار کولر گازی بفرستین ممنون🙏🌺

با درخواست از طریق شماره های موجود در سایت یا فرم ثبت درخواست آنلاین تعمیرکار برای شما اعزام خواهد شد.

حسن زهدی

داکت اسپیلیت بنده روشن نمیشه من نیاز به تعمیر کار داکت اسپیلیت دارم چطور باید اقدام کنم؟

جهت اعزام تعمیرکار داکت اسپیلیت باید ابتدا از طریق فرم ثبت خدمات آنلاین یا شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.

سلام، موارد مختلفی در این فرایند دخیل هست، بدون بررسی دقیق کارشناس علت خروج باد گرم کولرگازی مشخص نمی‌شود.
لطفا از طریق فرم ثبت خدمات آنلاین جهت اعزام تکنسین استفاده کنید. کارشناس بعد از بررسی دقیق اعلام خواهد کرد که با تعمیر یا سرویس خرابی شما رفع خواهد شد.

شانار

برای تعمیرات کولر اسپیلیت چقدر زمان لازم است ک تعمیر کار به محل برسد

قبل از حضور نیرو در محل شما جهت تعمیرات اسپیلیت کولر با شما هماهنگی های لازم از طریق تماس تقلنی انجام می شود.

ایلیا

سلام
کولر گازی بنده نیاز به تعمیر و سرویس داره.. چقدر زمان میبره که تعمیرکاران شما به آدرس نیاوران برسن؟
سپاس از پاسخگوییتون

سلام
سرویس کار با شما تماس میگیره، بعد از هماهنگی به محل شما اعزام میشه.

علیرضا

آیا شما نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی هستید؟

بله، نمایندگی مجاز تعمیرات انواع کولر گازی در تهران و کرج هستیم.

کوشا

تعمیر کولر گازی دو تیکه چقدر هزینه داره ممنون?

بسته به میزان خرابی کولرگازی شما، هزینه های تعمیرات متغییر است.

احسان

سلام
بنده نیاز به تعمیرات کولر گازی در غرب تهران دارم واقعا شما در نیم ساعت تعمیرکار کولر گازی ارسال میکنید؟

بله، شماره شما بعد از تماس یا ثبت سفارش برای سرویسکارها ارسال میشه، اولین سرویسکاری که نزدیک محل شما باشه به محل خرابی جهت تعمیرکولرگازی اعزام میشه.

مهسا

برای نصب تو شهرستان کسی پاسخگو نیست یه هفته کولرگازی ایران رادیاتور خریدم نمایندگی جواب نمیده

متاسفانه خدمات ما فقط مخصوص تهران و کرج هست.

Sayyed*73

سلام
وقت بخیر
مرکز تعمیرات کولر گازی شما در تهران و کرج نیاز به تعمیرکار متخصص کولر های گازی اسپلیت دارد؟
برای همکاری چگونه میتوانم با شما تماس داشته باشم ؟

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *