ارائه خدمات در تهران و حومه
واحد برتر نمایندگی پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
واحد برتر نمایندگی پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
ویدیو تعمیرات

یخچال، فریزر و ساید سامسونگ

اعزام سرویسکار در کمتر از نیم ساعت (30 دقیقه) در تهران
1.tehranservicekaran certificate
2.tehranservicekaran certificate

درخواست خدمات آنلاین

{فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.}

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

اعزام سرویسکاران تهران به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس شماره‌ها را لمس کنید.}

تماس با دفتر مرکزی (6 خط ثابت)

کارشناس فروش
کارشناس خدمات
نمایندگی مجاز شمال تهران
نمایندگی مجاز غرب تهران
نمایندگی مجاز شرق تهران
نمایندگی مجاز جنوب تهران
نمایندگی مجاز مرکز تهران
کارشناس فروش
کارشناس خدمات

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

یخچال یکی از پرمصرف‌ترین و ضروری‌ترین لوازم برقی در خانه است. تعمیرات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید سامسونگ، دشوار به نظر می‌رسد، اما یک تعمیرکار متخصص و باتجربه می‌تواند به راحتی از عهده‌ی آن برآید. 

تهران سرویس کاران به عنوان بهترین ارائه دهنده سرویس، تعمیرات و نصب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در تهران و کرج است، که در جهت کم کردن هزینه‌های مشتریان خدمات مشاوره تلفنی تعمیر یخچال را ارائه کرده و همچنین در وقت مشتریان نیز صرفه جویی می‌شود.

تهران سرویس کاران موقعیتی را به وجود آورده تا شما به راحتی و به صورت کاملا رایگان تقاضای خود را درج نموده و با تشریح مشکل یخچال‌تان از کارشناسان مجرب قیمت خدمات را بگیرید.

تهران سرویس کاران به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ، تعمیرات یخچال شما را در اسرع وقت در منزل شما انجام می‌دهند و تعمیرات یخچال فریزر ، ساید بای ساید سامسونگ در شهرهای تهران و کرج با قطعات فابریک، ضمانتنامه رسمی و بدون تعطیلی انجام می‌شود.

عیب یابی یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

هنگامی که نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارید، بهتر است که در اولین فرصت به یک نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال ساید بای ساید مراجعه کنید، پیشنهاد ما به شما تهران سرویس کاران است، زیرا که عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ نیاز به تخصص زیاد و تجربه کافی دارد. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ پیچیده و دشوار است به همین خاطر این کار نباید توسط افراد بی‌تجربه انجام شود.

 تیم حرفه‌ای تهران سرویس کاران با دقت به عیب یابی یخچال سای بای ساید سامسونگ شما می‌پردازد و تعمیر یخچال سامسونگ شما را انجام می‌دهند.

بسیاری از مشکلات و عیب‌های یخچال سای بای ساید سامسونگ با مراقبت و توجه به آن کاهش پیدا کند. تعویض به موقع فیلترها و پلاستیک‌های دور در از جمله این اقدامات است. با توجه به شرایط کلی یخچال، مثل محل قرار گرفتن آن و داشتن فاصله‌ی درست با یخچال نیز اهمیت بسیار زیادی دارد؛ خصوصا این که باید به تراز بودن آن نیز دقت کرد تا از تولید صداهای آزاردهنده توسط دستگاه جلوگیری شود. سالم بودن سیم‌ها و کابل‌ها و اتصال صحیح یخچال به پریز برق نیز در کاهش مشکلات جزئی  یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما موثر است.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

ایرادات متداول یخچال فریزر و سای بای ساید سامسونگ

خنک نشدن محفظه یخچال

یکی از ایرادات متداول یخچال سامسونگ خنک نشدن محفظه داخلی یخچال است. خنک نشدن داخل یخچال می‌تواند عللی مثل اختلال و یا خرابی قطعه برد کنترل دما، خرابی تایمر دیفراست و ترموستات، اختلال در دمپر کنترل هوا و خرابی اواپراتور یخچال داشته باشد. اگر محفظه داخلی دستگاه شما خنک نمی‌شود نگران نباشید تعمیرکاران تهران سرویس کاران در سریع‌ترین زمان ممکن، در محل سکونت‌تان به تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام می‌کنند. 

 نشت آب در کف یخچال

این مشکل علاوه‌بر اینکه دستگاه شما را دچار اختلال می‌کند و باعث خرابی آن شود بلکه برای آشپزخانه رفت و آمد در آشپزخانه هم خطرناک است. ایرادات مربوط به نشت آب در کف یخچال اکثرا توسط خودتان قابل حل است اما اگر خودتان قادر به رفع مشکلات نبودید تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ خود را به تکنسین‌های تهران سرویس کاران بسپارید

مسدود و یخ زدن منبع آب یخچال

برای رفع این مشکل، یخچال را از برق بکشید و شیر را ببندید. این شیر در پشت یخچال یا زیر یخچال قرار گرفته است، هنگامی که آن را پیدا کردید، از بسته بودن شیر قطع کننده اطمینان حاصل کنید و در خط منبع پلاستیک مشکلی را بررسی کنید. اگر شکسته یا خراب شده باشد، قادر به استفاده از دستگاه یخ‌ساز یا آب سرد کن نخواهید بود.

قطع و وصل شدن جریان برق یخچال

در صورت قطع و وصل شدن جریان برق یخچال بهتر است سریعا برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود اقدام نمایید. این ایراد می‌تواند علت‌های متفاوتی داشته باشد مثل  نوسان داشتن جریان برق، بروز اختلال در قطعات الکتریکی، وجود رطوبت در محفظه یخچال، فرسودگی عایق بندی سیم‌ها و قطع شدن و پارگی اتصالات دستگاه.

مسدود شدن مکان تخلیه یخ زدایی یخچال

تجمع ذرات غذا یا بقایای آن می‌تواند شلنگ تخلیه یخچال را مسدود کند و منجر به تجمع یخ و نشت آب از یخچال شود. برای تعمیر آن و برطرف ساختن این مشکل، یخ‌هایی که در داخل منفذ هست، گرم و ذوب کنید. برای از بین بردن گرفتگی از یک ابزار بلند و باریک مانند پاک کننده لوله استفاده کنید.

کلام پایانی

در صورت نیاز به خدمات تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید سامسونگ می‌توانید با تماس به تهران سرویس کاران به عنوان نمایندگی تخصصی تعمیر یخچال فریزر و یخچال سای بای ساید سامسونگ یا به صورت آنلاین ثبت سفارش و خدمت کنید. تعمیرکاران تهران سرویس کاران در اسرع وقت برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در محل سکونت‌تان حاضر شده و پس از عیب یابی و تخمین هزینه اقدام به تعمیر دستگاه شما می‌کنند.

فن پکیج؛ 6 مشکل و راه‌حل
مقالات پکیج

فن پکیج؛ 6 مشکل و راه‌حل

فن پکیج یکی از اجزای حیاتی در سیستم گرمایشی این دستگاه است. هنگامی که فن خراب می‌شود، ممکن است باعث کارکرد نامناسب دستگاه گرمایشی شود. بنابراین، مطالعه دلایل و علائم خرابی فن پکیج می‌تواند به ما کمک کند تا در

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟
مقالات پکیج

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟ اگر به دنبال تعمیر پکیج خود هستید، احتمالاً برایتان اهمیت دارد که هزینه اجرت تعمیر پکیج چقدر است. پکیج‌ها، به عنوان یکی از روش‌های ارائه گرما و آب گرم در منازل و ساختمان‌ها، از اهمیت

مصرف بهینه آب
مقالات پکیج

بررسی اهمیت تعمیر پکیج در مصرف بهینه آب

  مصرف بهینه آب در خانه ها و ساختمان ها یکی از موضوعات مهم در حوزه محیط زیست است. با توجه به محدودیت منابع آب و نیاز روزافزون به آب در جوامع مختلف، تلاش برای کاهش مصرف و بهره برداری

تهویه پکیج؛ نحوه نصب و نکات ایمنی
مقالات پکیج

تهویه پکیج؛ نحوه نصب و نکات ایمنی

تهویه پکیج بخشی جدانشدنی از این سیستم گرمایشی است که نصب و رعایت موارد ایمنی آن نیازمند بررسی و دقت کارشناسان حرفه‌ای است. همکاران ما در تهران سرویس‌کاران آماده خدمات‌رسانی به شما در نصب تهویه پکیج و سایر اجزای این

ثبت درخواست آنلاین

خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران گارانتی می‌شود.