خدمات تعمیر در تهران و کرج
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴

مهم‌ترین و کاربردی‌ترین وسیله‌ی اشپزخانه‌،، یخچال است. از زمان‌های قبل یخچال‌ها با شکل و امکانات متفاوت  در هر آشپزخانه‌ای چشم نوازی می‌کرد. طبیعتا نبود آن و ایجاد مشکل در عملکرد و کارکرد یخچال، مواد غذایی را خراب خواهد کرد و در زندگی روزمره ما بسیار موثر است. به همین خاطر لازم است که برای خراب نشدن این وسیله مراقبت‌هایی صورت گیرد و در هنگام خرابی فورا با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در تهران سرویس کاران تماس بگیرید. تهران سرویس کاران به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جی پلاس در تهران و کرج با کادری مجرب و آموزش دیده، با داشتن سال‌ها تجربه و دانش فنی، تعمیرات موفق انواع یخچال‌های ال جی در کارنامه خود دارند و بهترین انتخاب جهت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جی پلاس هستند.
انواع یخچال‌های ساید بای ساید جی پلاس توسط متخصصین مجرب تهران سرویس  کاران بر طبق استانداردهای جی پلاس و در کوتاه‌ترین زمان در منزل سکونت‌تان سرویس و تعمیر می‌شوند. مسئولیت پذیری تعمیر کاران تهران سرویس کاران در قبال یخچال‌های جی پلاس شما موجب اطمینان خاطر شما خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی برای شما وجود ندارد.

یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید جی پلاس

یخچال‌های جی‌ پلاس در مدل‌ ساید بای ساید دو درب، ساید بای ساید چهار درب، یخچال پایین فریزر و یخچال بالا فریزر تولید می‌شود. یخچال‌ها با توجه به مدل‌شان در رنگ‌هایی مثل سفید، نقره‌ای، تیتانیوم و مشکی آینه‌ای است.  یخچال جی پلاس دارای تکنولوژی کمپرسور اینورتر، طراحی مدرن با عایق پیشرفته، تکنولوژی گردش چندگانه هوای تازه، محفظه اختصاصی میوه و سبزیجات و محفظه اختصاصی میوه و سبزیجات و سرمایش سریع است. بیشترین امکانات را با بهترین قیمت می‌توانید در کنار خود داشته باشید و از استفاده آن لذت ببرید و همچنین موقع تعمیر آن پیدا کردن لوازم راحت‌تر است.

چرا درب یخچال جی پلاس خوب بسته نمی‌شود؟

ابتدا کنترل کنید لاستیک دور درب یخچال سالم باشد. در صورتیکه لاستیک دور درب دفرمه باشد مثل پارگی، پوسیدگی حتما به تکنسین‌های تهران سرویس کاران که در این زمینه متخصص هستند مراجعه کنید.
در غیر اینصورت غذا و ظروف داخل دستگاه باعث بسته نشدن در هستند که باید جابجا شوند. اگر با بسته شدن درب، درب دیگر باز و بسته می‌شود، این حالت طبیعی است. دلیل اینکه درب باز و بسته می‌شود این است که یک داکت (کانال) برای انتقال سرما از داخل فریزر به یخچال وجود دارد و با محکم بسته شدن درب هوا پشت درب‌ها تجمع کرده و باعث باز و بسته شدن درب می‌شود.
اگر یخچال جی پلاس تراز نباشد و یا سطح زیر آن ناهموار باشد می‌تواند سبب خوب بسته نشدن درب شود پس تراز کردن آن را فراموش نکنید.
اما اگر با بسته شدن یکی از درب‌ها درب دیگر باز بماند و حتماٌ باید با فشار دست، درب بسته شود و یا اگر درب بسته باشد و خود به خود باز شود نیاز به تعمیر توسط تعمیرکاران است. 
در صورتی که موارد فوق رعایت کردید و باز هم درب یخچال جی پلاس خوب بسته نشد تکنسین‌های متخصص ما در تهران سرویس کاران در شهرهای تهران و کرج آماده خدمت رسانی و رفع مشکل شما هستند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جی پلاس

علت برفک در قسمت یخچال فریزر جی پلاس چیست؟

بهتر است قبل از اینکه اقدام به تعمیر یخچال کنید چک کنید که مشکل برفک به چه شکلی در یخچال شما  نمایان می‌شود، اگر برفک به صورت قطرات آب یخ زده قندیلک روی دیواره داخلی فریزر و سقف باشد این امر طبیعی است، چون با باز شدن درب فریزر رطوبت موجود در هوا جذب فریزر می‌شود. در صورتی که داخل مشما مواد فریز شده ذرات ریز برفک مشاهده شود، به خاطر رطوبت ماده غذایی بوده و طبیعی است. گاهی هم یخ زدگی به صورت یک پوسته نازک باشد یعنی به اندازه‌ای که بتوان با حوله یا دستمال پاک نمود که باز هم طبیعی می‌باشد. اما اگر یخ زدگی بصورت یک تکه به قطر یک سانتی متر یا نیم سانتی متر و یا بیشتر مشاهده شود طبیعی نیست و نیاز به تعمیر و سرویس یخچال جی پلاس است.

تعمیر یخچال‌های جی پلاس توسط تهران سرویس کاران

استفاده از خدمات تعمیر یخچال جی پلاس توسط تهران سرویس کاران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس مزیت‌های زیر را دارد:

  • استفاده از قطعات اصلی در صورت نیاز به تعویض
  • گارانتی رسمی
  • تعمیرکاران آموزش دیده
  • حضور به موقع در محل
  • احترام به حقوق مشتری
  • رعایت نکات بهداشتی

کلام پایانی

یخچال یکی از پرمصرف‌ترین و ضروری‌ترین لوازم برقی در خانه است. تعمیرات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید جی پلاس، دشوار به نظر می‌رسد، اما یک تعمیرکار متخصص و باتجربه می‌تواند به راحتی از عهده‌ی آن برآید. 
تهران سرویس کاران به عنوان بهترین ارائه دهنده سرویس، تعمیرات و نصب یخچال فریزر و ساید بای ساید جی پلاس در تهران و کرج است، که در جهت کم کردن هزینه‌های مشتریان خدمات مشاوره تلفنی تعمیر یخچال را ارائه کرده و همچنین در وقت مشتریان نیز صرفه جویی می‌شود.
اعزام تعمیرکار توسط تهران سرویس کاران در محل در اسرع وقت صورت می‌گیرد و تعمیرکار یخچال ساید بای ساید جی پلاس  بسیار با تجربه بوده و در کمترین زمان به رفع اشکال یخچال شما می‌پردازد.