ارائه خدمات در تهران و حومه
واحد برتر نمایندگی لوازم خانگی در ایران
دفتر مرکزی:
تهران، شهرک غرب
واحد برتر نمایندگی لوازم خانگی در ایران
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب
ویدیو تعمیرات

کولر گازی سامسونگ

اعزام سرویسکار در کمتر از نیم ساعت (30 دقیقه) در تهران
1.tehranservicekaran certificate
2.tehranservicekaran certificate

درخواست خدمات آنلاین

{فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.}

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

اعزام سرویسکاران تهران به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس شماره‌ها را لمس کنید.}

تماس با دفتر مرکزی (6 خط ثابت)

کارشناس فروش
کارشناس خدمات
نمایندگی مجاز شمال تهران
نمایندگی مجاز غرب تهران
نمایندگی مجاز شرق تهران
نمایندگی مجاز جنوب تهران
نمایندگی مجاز مرکز تهران
کارشناس فروش
کارشناس خدمات

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

تعمیرات کولرگازی سامسونگ در تهران و کرج

کولرگازی یکی از تجهیزات و دستگاه‌هایی است که به‌منظور ایجاد یک سیستم تهویه مطبوع می‌توانید از آن استفاده کنید. این کولرهای گازی به نحوی هستند که می‌توانند با استفاده از گازهای خنک‌کننده، هوا را خنک کنند. در این دستگاه‌ها، گاز خنک‌کننده از طریق یک مبدل حرارتی به شکل چرخه‌ای در داخل سیستم جابه‌جا شده و از طریق تبدیل این گاز از حالت مایع به گاز و برعکس، باعث می‌شود تا گرما از هوا جذب‌شده و هوای گرم از داخل محیط جمع‌آوری‌شده و به کمک فن‌های داخلی سیستم، از طریق یک مبدل حرارتی به هوای خنک تبدیل‌شده و سپس به محیط خارجی انتقال پیدا کند. به دلیل مزایا مختلفی که کولرگازی دارد، بسیاری از افراد برای ایجاد یک سیستم تهویه مطبوع به سراغ این دستگاه‌ها آمده و از آن استفاده می‌کنند. به همین خاطر این دسته از محصولات محبوبیت بسیار زیادی پیداکرده و جایگاه ویژه‌ای در بازار پیداکرده‌اند.

دراین‌بین شرکت‌های مختلفی در حوزه تولید کولرگازی فعالیت دارند. یکی از برندهای فعال، سامسونگ است. کولرگازی‌های سامسونگ جز برترین محصولات موجود در بازار بوده و آمار فروش آن فوق‌العاده بالا است. بااین‌حال نیاز است تا در صورت بروز مشکل و خرابی، اقدام به تعمیر کولرگازی سامسونگ کنید. برای تعمیر این دسته از محصولات نیاز است تا به سراغ نمایندگی‌های مجاز و معتبر این شرکت آمده و از این طریق برای حل مشکل و تعمیر دستگاه خود اقدام کنید. یکی از برترین مجموعه‌های فعال در کشور، مجموعه تهران سرویس کاران است. شما می‌توانید برای حل مشکل کولرگازی‌های سامسونگ خود به سراغ این مجموعه آمده و از خدمات این شرکت استفاده کنید. در ادامه قصد داریم تا شمارا با این مجموعه آشنا کرده و بیان کنیم که چرا نمایندگی تهران سرویس کاران یکی از برترین مجموعه‌های فعال در داخل کشور در حوزه تعمیر کولرگازی‌های برند سامسونگ است.

چرا برای تعمیرات کولرگازی سامسونگ به تهران سرویس کاران اعتماد کنیم؟

به‌منظور معرفی مجموعه تهران سرویس کاران باید گفت که این شرکت با داشتن کارشناسان و تکنسین‌های فنی و متخصص به‌عنوان نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کشور به‌حساب می‌آید. یکی از سؤالات مهمی که مشتریان مطرح می‌کنند این است که چرا برای تعمیرات کولرگازی سامسونگ باید به مجموعه تهران سرویس کاران اعتماد کنیم؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که تیم کارشناسان و تکنسین‌های این مجموعه فوق‌العاده متخصص بوده و درصورتی‌که کولرگازی شما با مشکل مواجه شود، پس از ثبت درخواست حضور، کارشناسان این مجموعه به‌سرعت در محل حاضرشده و اقدام به بررسی اسپیلت یا کولرگازی سامسونگ شما می‌کنند. کارشناسان و متخصصین مجموعه تهران سرویس کاران پس از بررسی دستگاه، به‌سرعت مشکل آن تشخیص داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای حل مشکل دستگاه اقدام می‌کنند. اگر بخواهیم شمارا با مهم‌ترین مزایا استفاده از خدمات مجموعه تهران سرویس کاران آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته در 7 روز هفته

یکی از ویژگی‌هایی که مجموعه تهران سرویس کاران دارد، ارائه خدمات در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌روز است. این ویژگی باعث شده تا مشتریان بتوانند هرزمانی که با مشکل خرابی کولرگازی سامسونگ مواجه شوند، به‌سرعت با این مجموعه تماس گرفته و درخواست اعزام تعمیرکار بدهند.

اعزام سریع تعمیر کار

مزیت دیگری که مجموعه تهران سرویس کاران داشته و باعث محبوبیت این مجموعه شده، اعزام سریع تعمیرکار و تکنسین متخصص به محل است. در ادامه به بررسی نحوه ثبت درخواست پرداخته و در مورد آن صحبت خواهیم کرد، بااین‌حال باید بدانید که این مجموعه پس از ثبت درخواست شما، در کمتر از 15 دقیقه با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت می‌کنند. سپس در کمتر از 1 ساعت، نیرو و تکنسین متخصص و خبره را به محل اعزام می‌کند.

ارائه تضمین برای تعمیر کولرگازی

پس از انجام فرآیند تعمیر، کارشناسان و تکنسین‌های مجموعه تهران سرویس کاران به شما ضمانت‌نامه رسمی می‌دهند. این ضمانت‌نامه به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که اگر پس از مراحل تعمیر همچنان دستگاه شما با مشکل مواجه باشد، کارشناسان این مجموعه به‌سرعت و بدون دریافت هزینه اضافی برای تعمیر مجدد دستگاه در محل حاضر می‌شوند.

استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر

متأسفانه یکی از چالش‌هایی که مشتریان به‌منظور تعمیر کولرگازی با آن مواجه هستند، عدم استفاده از تعمیرات اصل و اورجینال است. بسیاری از تعمیرکاران به‌منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش سود خود از قطعات غیر اورجینال استفاده می‌کنند. این در حالی است که کارشناسان مجموعه تهران سرویس کاران تمام تلاش خود را می‌کنند تا فرآیند تعمیر قطعات را انجام داده و درصورتی‌که نیاز باشد تا فرآیند تعویض قطعات صورت گیرد، تکنسین‌ها از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کنند.

داشتن شعب مختلف در شهر تهران

یکی از مزایایی که مجموعه تهران سرویس کاران دارد، وجود شعبه‌های مختلف در شهر تهران است. شما می‌توانید برای برقراری ارتباط با شعب مختلف مجموعه تهران سرویس کاران با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

  • نمایندگی مجاز شمال تهران: ۰۲۱۲۶۷۵۲۳۷۲ – ۰۹۱۲۱۸۸۳۹۲۷
  • نمایندگی مجاز غرب تهران: ۰۲۱۲۶۷۵۲۳۷۶ – ۰۹۱۲۳۷۷۰۲۷۴
  • نمایندگی مجاز شرق تهران: ۰۲۱۲۶۷۵۲۳۶۶ – ۰۹۹۱۹۶۷۱۳۶۱
  • نمایندگی مجاز جنوب تهران: ۰۲۱۲۶۷۵۲۳۴۰ – ۰۹۹۱۹۶۷۱۳۶۰

قیمت مناسب برای تعمیر کولرگازی

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث محبوبیت مجموعه تهران سرویس کاران در بین مشتریان شده، قیمت مناسب این مجموعه است. درواقع کارشناسان مجموعه تهران سرویس کاران به‌منظور افزایش رضایت مشتریان تمام تلاش خود را می‌کنند تا هزینه‌های تعمیر را کنترل کنند تا بتوانید باقیمت مناسب از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

تعمیر انواع کولرگازی‌های سامسونگ

شرکت سامسونگ انواع مختلفی از کولرگازی را با مشخصات گوناگون تولید کرده است. این موضوع باعث شده تا برخی از تکنسین‌ها تنها بر روی مدل‌های خاصی از کولرگازی‌های این برند تسلط داشته باشند. این در حالی است که تکنسین‌های مجموعه تهران سرویس کاران مسلط به تعمیر انواع کولرگازی‌های سامسونگ بوده و می‌توانند به سرعت انواع این دستگاه را تعمیر کنند.

خرابی‌های رایج کولرگازی سامسونگ

یکی از مواردی که باید در مورد کولرگازی سامسونگ بدانید این است که این دسته از محصولات دارای خرابی‌های رایجی هستند. یکی از رایج‌ترین خرابی‌های کولرگازی، خنک نکردن محیط است. به دلایل مختلفی ممکن است کولرگازی شما نتواند به درستی محیط را خنک کند. به همین خاطر در چنین شرایطی نیاز است تا کارشناسان مجموعه تهران سرویس کاران از نزدیک دستگاه شما را بررسی کرده و متوجه علت خرابی آن شوند.

یکی دیگر از خرابی‌های رایج کولرگازی‌های سامسونگ به گوش رسیدن سروصدای اضافی از داخل دستگاه است. درصورتی‌که از اسپیلت و کولرگازی آب چکه می‌کند، وقتی‌که پس از روشن کردن دستگاه با ارور و خطا مواجه می‌شوید، اگر بخش داخلی اسپیلت یخ‌زده باشد، درصورتی‌که نمی‌توانید کولرگازی را روشن کنید و… نیاز است تا برای تعمیر این دستگاه اقدام کنید.

در کنار این مشکلات که جز خرابی‌های رایج کولرگازی سامسونگ است، نیاز است تا به‌صورت منظم هر 6 ماه یک بار و یا 1 بار در هرسال از تعمیرکاران متخصص و خبره بخواهید تا وضعیت دستگاه شمارا بررسی کرده و آن را سرویس کنند. این موضوع باعث می‌شود تا بتوانید قبل از بروز مشکلات جدی برای دستگاه خود، به‌سرعت خرابی‌های احتمالی را شناسایی کرده و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید.

انجام این کار باعث می‌شود تا بتوانید هزینه‌هایی که ممکن است در آینده متحمل شوید را از قبل کاهش داده و از این طریق در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

شارژ کولرگازی سامسونگ

در کنار تعمیر کولرگازی، یکی از خدماتی که مجموعه تهران سرویس کاران به مشتریان ارائه می‌دهد، شارژ کولرگازی است. نکته مهمی که در مورد این فرآیند باید بدانید این است که کولرگازی‌ها به نحوی هستند که برای انجام فرآیند خنک کردن محیط باید از گازهای خنک‌کننده استفاده کنند.

درواقع کولرگازی‌ها به‌منظور کار کردن نیاز دارند تا گاز خنک‌کننده را به مقدار کافی داشته باشند. باگذشت زمان این گاز خنک‌کننده کاهش پیدا می‌کند و در چنین شرایطی نیاز است تا برای عملکرد درست کولرگازی اقدام به شارژ گاز خنک‌کننده آن کنید.

درصورتی‌که فرآیند شارژ گاز خنک‌کننده را انجام ندهید و کولرگازی شما با مشکل کمبود گاز مواجه شود، عملکرد آن کاهش قابل‌توجهی پیداکرده و به‌تدریج ممکن است باعث مشکل خرابی کولرگازی مواجه شوید. علائم مختلفی هستند که نشان می‌دهند کاهش گاز خنک‌کننده کولرگازی است. به‌منظور بررسی این علائم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خنک نکردن هوا

اگر هوای خروجی از کولرگازی به خوبی خنک نمی‌شود، این ممکن است نشان‌دهنده کمبود شارژ گاز خنک‌کننده در سیستم باشد.

به گوش رسیدن صدای عجیب از دستگاه

اگر از کولرگازی صداهای عجیبی می‌شنوید، این نشانه ممکن است بیانگر کمبود گاز خنک‌کننده و یا وجود مشکل دیگر در سیستم باشد.

افزایش مصرف برق

اگر مصرف برق کولرگازی به شکل ناگهانی افزایش پیداکرده است، این اتفاق نیز ممکن است به دلیل کمبود گاز خنک‌کننده در سیستم باشد که باعث می‌شود کولرگازی انرژی بیشتری صرف کند تا هوا را خنک کند.

لرزش

اگر کولرگازی سامسونگ شما لرزش زیادی دارد، این مسئله نیز ممکن است به دلیل کمبود گاز خنک‌کننده و یا وجود یک مشکل دیگر در سیستم باشد.

درصورتی‌که متوجه شدید که نیاز است تا گاز خنک‌کننده کولر شما دوباره شارژ شود، می‌توانید برای انجام این کار با مجموعه تهران سرویس کاران تماس بگیرید و از کارشناسان این مجموعه کمک بخواهید. کارشناسان مجموعه تهران سرویس کاران می‌توانند به‌سرعت کولرگازی شمارا شارژ و مشکل آن را برطرف کند.

تعمیر اسپلیت و داکت اسپیلیت

درصورتی‌که قصد دارید تا برای تعمیر اسپیلت و داکت اسپیلیت اقدام کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا برای انجام این کار با مجموعه تهران سرویس کاران تماس گرفته و از خدمات این مجموعه برای تعمیر دستگاه‌های خود اقدام کنید.

مراحل ثبت سفارش برای دریافت خدمات تعمیر کولرگازی

درصورتی‌که قصد دارید تا سفارش خود را برای استفاده از خدمات مجموعه تهران سرویس کاران ثبت کنید، دو روش پیش روی شما وجود دارد. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت این مجموعه، به‌صورت اینترنتی و آنلاین درخواست موردنظر خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، در کمتر از ۱۵ دقیقه کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و برای قرار حضوری با شما تایم هماهنگ می‌کنند. در کنار این روش، شما می‌توانید با نمایندگی‌های این مجموعه در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران و جنوب تهران تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین خود را ثبت کنید.

چقدر زمان نیاز هست تا تکنسین به محل اعزام شود؟

یکی از ویژگی‌های مهمی که مجموعه تهران سرویس کاران دارد، اعزام سریع تعمیرکار و تکنسین به آدرس شما است. سرعت اعزام نیروهای این مجموعه به‌قدری بالا است که پس از ثبت درخواست، در کمتر از 1 ساعت تکنسین ماهر در محل حاضرشده و فرآیند تعمیر را به سریع‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

آیا تعمیرات کولرگازی شامل گارانتی می‌شود؟

بله خدماتی که توسط مجموعه تهران سرویس کاران به شما ارائه می‌شود دارای ضمانت و گارانتی است. این ضمانت و گارانتی باعث می‌شود تا بتوانید با خیال آسوده فرآیند تعمیر خود را به کارشناسان این مجموعه سپرده و درصورتی‌که پس از انجام فرآیند تعمیر دستگاه، بازهم با مشکل مواجه شوید کارشناسان این مجموعه بدون پرداخت هزینه اضافی دوباره در محل حاضرشده و برای تعمیر دستگاه شما اقدام می‌کنند.

قطعات به‌کاررفته تقلبی است یا اصلی؟

کارشناسان و تکنسین‌های مجموعه تهران سرویس کاران به‌صورت کاملاً تخصصی آموزش‌های لازم را دیده و می‌توانند مشکل ایجادشده برای کولرگازی سامسونگ شمارا در کمترین زمان ممکن برطرف کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه تهران سرویس کاران، استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای انجام فرآیند تعمیر دستگاه است. استفاده از قطعات اصلی باعث می‌شود تا پس از فرآیند تعمیر بتوانید با خیال آسوده سالیان سال از کولرگازی سامسونگ خود استفاده کرده و با مشکل مواجه نشوید.

ضمانت‌نامه تعمیرات خود را از تهران سرویس کاران دریافت کنید

پس از انجام فرآیند تعمیر، حتماً از تکنسین‌های مجموعه تهران سرویس کاران ضمانت‌نامه تعمیرات را دریافت کنید. با دریافت این ضمانت‌نامه می‌توانید درصورتی‌که بازهم دستگاه شما با مشکل مواجه شود، از این گارانتی استفاده کرده و بدون پرداخت مبلغ اضافی، از تکنسین‌های این مجموعه بخواهید تا دوباره در محل حاضرشده و فرآیند تعمیر دستگاه شمارا انجام دهند.

آموزش تعمیر شیر سه طرفه پکیج بوتان
آموزش تعمیرات پکیج

آموزش تعمیر شیر سه طرفه پکیج بوتان

یکی از قطعات بسیار مهمی که در پکیج بوتان وجود دارد و نقش بسیار مهمی دارد شیر سه طرفه است. در حقیقت در مورد این قطعه باید ذکر کنیم که کاربرد آن به این صورت است که موجب باز و

مزایا و معایب خرید انواع پکیج زمینی
راهنمای خرید پکیج

مزایا و معایب خرید انواع پکیج زمینی

پکیج زمینی دستگاهی برای تأمین گرمای شوفاژ و آبگرم مصرفی است و جایگزین خوبی برای موتورخانه‌های قدیمی است. با استفاده از پکیج‌های زمینی، دیگر نیازی به استفاده از آبگرمکن برای مصرف روزانه مثل استحمام و ظرف‌شویی نیست. پکیج‌ها ازنظر مدل

مزایا و معایب خرید ارزان‌ترین پکیج دیواری در ایران
راهنمای خرید پکیج

مزایا و معایب خرید ارزان‌ترین پکیج دیواری در ایران

امروزه پکیج‌های دیواری یکی از رایج‌ترین وسایل گرمایشی در اکثر خانه‌ها و آپارتمان‌ها محسوب می‌شود. ممکن است شما هم برای خانه خود به دنبال جمع‌آوری اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌ها، مزایا و معایب آن‌ها و همچنین ارزان‌ترین پکیج باشید. بهتر

پکیج ایران رادیاتور یا بوتان ؟ کدام مقرون‌به‌صرفه است؟
راهنمای خرید پکیج

پکیج ایران رادیاتور یا بوتان ؟ کدام مقرون‌به‌صرفه است؟

پکیج بوتان بهتر است یا ایران رادیاتور، سؤال اکثر افرادی است که می‌خواهند پکیج خریداری کنند. افراد درصدد هستند هنگام خرید پکیج، مارک بهتر را بخرند، و برای یک خرید موفق باید شناسه‌ها و ویژگی‌های هرکدام از پکیج‌های بوتان و

ثبت درخواست آنلاین

خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران گارانتی می‌شود.