پکیج ایران رادیاتور یا بوتان ؟ کدام مقرون‌به‌صرفه است؟

پکیج ایران رادیاتور یا بوتان ؟ کدام مقرون‌به‌صرفه است؟

پکیج بوتان بهتر است یا ایران رادیاتور، سؤال اکثر افرادی است که می‌خواهند پکیج خریداری کنند. افراد درصدد هستند هنگام خرید پکیج، مارک بهتر را بخرند، و برای یک خرید موفق باید شناسه‌ها و ویژگی‌های هرکدام از پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور بدانید. هرکدام از پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. و شما با توجه به نیاز و سلیقه‌تان پکیج مناسب خود را می‌توانید انتخاب کنید، مثلاً شخصی قیمت پکیج برای او اولویت دارد و شخص دیگر کیفیت و گرمایش پکیج برای او مهم است. بنابراین افراد به دنبال شناسه‌ها و ویژگی‌های متفاوتی از پکیج هستند.

ما در ادامه، به‌عنوان راهنمای شما، برای اینکه بتوانید پکیج مناسب خود را از میان پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور انتخاب کنید، ویژگی‌های هرکدام را بیان می‌کنیم تا با توجه به سلیقه و نیازتان، پکیج مناسبتان را انتخاب کنید.

ظرفیت حرارتی پکیج

یکی از ویژگی‌های پکیج‌ها که در قیمت پکیج اثرگذار است، ظرفیت حرارتی پکیج است. هر چه ظرفیت پکیج، بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می‌شود. پکیج‌های بوتان یا ایران رادیاتور در ظرفیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند. مشتری می‌تواند با توجه به متراژ منزلش و میزان موردنیاز آب گرم مصرفی، پکیج موردنظرتان را انتخاب کنید.

ساختمان‌های با متراژ ۱۲۰ مترمربع، پکیج با ظرفیت ۲۴ هزار مناسب است. پکیج با ظرفیت ۲۲ هزار برای ساختمان‌های با متراژ ۱۱۰ متر مناسب است. برای منازل ۱۸۰ متر و ۲۷۰ متر به ترتیب از پکیج‌های با ظرفیت ۲۸ هزار و ۳۵ هزار مناسب است.

شما می‌توانید برای پکیج مناسب با متراژ آپارتمانتان و اینکه کدام پکیج بوتان یا ایران رادیاتور مناسب است با مشاوران ما در تهران سرویس‌کاران در این خصوص مشورت کنید.

مقاله مرتبط:  معرفی انواع پکیج و معرفی بهترین نوع پکیج برای آپارتمان‌ها و واحدهای تجاری

پکیج فن دار ایران رادیاتور یا بوتان

درگذشته پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور بدون فن تولید می‌شد اما با پیشرفت روزافزون پکیج‌ها، امروزه پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور، به‌صورت فن دار تولید می‌شوند. فن در پکیج باعث افزایش ایمنی و کارکرد بهتر آن می‌شود.

برای مقایسه اینکه صدای کدام پکیج ایران رادیاتور یا بوتان صدای کمتری دارد باید شناسه‌های زیر را در نظر بگیرید.

  • صدای مشعل: صدای تولیدشده پکیج به خاطر کارکرد مشعل دستگاه است که در تمام پکیج‌ها وجود دارد اما میزان صدا در پکیج‌ها بستگی به کیفیت کارخانه تولیدکننده و سرویس و عیب‌یابی به‌موقع پکیج دارد.
  • صدای فن: این صدا به خاطر کارکرد فن پکیج، که در موقع تخلیه گازهای تولیدی، به وجود می‌آید، صدای فن فقط در پکیج‌های فن دار ایجاد می‌شود. صدای فن در برخی از مدل‌های پکیج ایران رادیاتور و بوتان کمتر است.

در بین انواع مدل‌های پکیج‌های ایران رادیاتور، مدل‌هایی که در کد آن‌ها از حروف FF استفاده‌شده است، دارای فن هستند و محفظه احتراق آن‌ها از نوع بسته است که صدای آن‌ها نسبت به سایر پکیج‌های فن دار کمتر است. مدل‌هایی که در کد آن‌ها حروف CF استفاده‌شده است، بدون فن هستند.

در میان مدل‌های پکیج بوتان آن‌هایی که دارای حرف s در آخر کدشان است نوع فن دار هستند و مدل‌هایی از پکیج بوتان که حرف i در آخر کدشان دارند از نوع بدون فن هستند. شما می‌توانید هنگام خرید پکیج از کارشناسان تهران سرویس‌کاران، برای انتخاب پکیج بهتر راهنمایی بگیرید.

گرمایش پکیج بوتان بهتر است یا ایران رادیاتور

ازلحاظ گرمایش میان پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور، تفاوت چندانی ندارد و هر دو برند پکیج ازلحاظ آلیاژی در یک رده قرار دارند. و ازنظر گرمایش بستگی به متراژ ساختمان، دو جداره بودن یا نبودن پنجره‌ها و پره‌های رادیاتور دارد.

مقاله مرتبط:  مزایا و معایب خرید ارزان‌ترین پکیج دیواری در ایران

کلام پایانی

هر دو شرکت بوتان و ایران رادیاتور، مورد تأیید مصرف‌کنندگان هستند و پکیج‌های تولید شده توسط بوتان و ایران رادیاتور دارای نشان استاندارد هستند و به کشورهای اطراف هم صادر می‌شوند. انتخاب میان پکیج بوتان یا پکیج ایران رادیاتور، هنگام خرید بستگی به سلیقه و نیاز شما به پکیج دارد. خیالتان هم از بابت گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور راحت باشد و هر دو شرکت دارای خدمات پس از فروش به مصرف‌کنندگان هستند.

تهران سرویس‌کاران، نمایندگی تعمیرات انواع پکیج بوتان و ایران رادیاتور است. که می‌تواند شمارا هنگام خرید پکیج موردنیازتان راهنمایی کند. و بعد از خرید پکیجتان می‌توانید نصب، سرویس و عیب‌یابی پکیجتان را به عهده تعمیرکاران تهران سرویس‌کاران بگذارید.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *