آموزش تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور

آموزش تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های ایران رادیاتور باید در زمستان تغییر وضعیت در کارکرد بدهند تا بازده بهتری ازنظر دمای آب مصرفی و سیستم گرمایشی داشته باشند. پکیج‌ها دارای سه وضعیت تابستانه، وضعیت زمستانه و خاموش هستند. با تغییر فصل، باید دما پکیج ایران رادیاتور تغییر کند، یعنی در فصل زمستان بر روی حالت زمستانه باشد که با توان باتری کار کند و در تابستان باید بر روی حالت تابستانه قرار بگیرد تا دمای پایین‌تر و فعالیت کمتری داشته باشد.

همراه ما باشید تا با شیوه تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور، آشنا شوید.

ولوم‌ها برای تنظیم حالت تابستانی پکیج ایران رادیاتور

ولوم سمت راست

ولوم سمت راست برای روشن و خاموش کردن پکیج است وقتی ولوم روی صفر است خاموش می‌شود و اگر بروی عدد یک باشد پکیج روشن است.

ولوم وسطی

کار این ولوم تنظیم دمای آب گرم پکیج ایران رادیاتور است و به‌طورمعمول روی یک بار تنظیم می‌شود. ولوم وسطی، روی وسط است که به نیاز شما به دمای دلخواهتان برمی‌گردد.

ولوم سمت چپ

ولوم سمت چپ، برای تنظیم کردن پکیج ایران رادیاتور، برای تغییر فصل یا برای حالت زمستانه و تابستانه است. زمانی که ولوم، بر روی صفر است پکیج روی حالت تابستانه است. و اگر ولوم سمت چپ را بچرخانیم روی حالت زمستانه می‌رود. توجه داشته باشید که ولوم سمت چپ را در حالت ماکزیمم یعنی بالاترین حالت دما قرار ندهید زیرا باعث فشار زیاد به پکیج ایران رادیاتور می‌شود.

عقربه

دقت فرمایید که عقربه پکیج ایران رادیاتور، همیشه باید بین یک تا دو قرار داشته باشد. و عقربه را باید به‌وسیله شیر پرکن تنظیم شود. شیر پرکن در پکیج ایران رادیاتور در زیر دستگاه و سمت راست قرارگرفته است. که یک شیر کوچک آبی‌رنگ پلاستیکی است که به‌صورت اریب از پکیج بیرون زده است. دقت کنید که در برخی از مدل‌های جدید پکیج ایران رادیاتور، این شیر پرکن به رنگ سیاه است و در پشت شلنگ گاز تعبیه‌شده است.

مقاله مرتبط:  حداقل و حداکثر دمای پکیج در زمستان چقدر است؟

آموزش تغییر حالت تابستانی پکیج ایران رادیاتور

برای اینکه بتوانید تغییر حالت تابستانی پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید باید ولومی که عکس شوفاژ روی آن است را روی عدد صفر قرار دهید. و بعدازآن برای جلوگیری از نشتی احتمالی رادیاتورها و کم شدن آب پکیج، شیرهای رفت‌وبرگشت رادیاتور را باید ببندید.

برای تغییر پکیج ایران رادیاتور به حالت تابستانی باید پکیج را خاموش‌کنید. و بعدازآن شیرفلکه‌های رفت‌وبرگشت پکیج را ببندید. و ولوم وسطی را روی حالت تابستانی بگذارید و دستگاه روی حالت تابستانی قرار می‌گیرد.

نکات مهم هنگام تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور

  • فراموش نکنید، دمای محیط را با ولوم سمت چپ کنترل کنید و به شیر رادیاتورها دست نزنید و سعی کنید شیر رادیاتور تا آخر باز باشد.
  • شیر رادیاتورها را بهتر است حتی در تابستان هم نبندید به خاطر اینکه با بستن شیر در مدت‌زمان طولانی، پشت شیر رسوب می‌گیرد و به‌مرورزمان مسیر گردش آب بسته می‌شود.
  • در مسافرت‌های زمستانه اگر پکیج در محیط بیرون از خانه قرار دارد پکیج را خاموش نکنید بلکه در دمای ملایم قرار دهید. و یا اینکه آب درون پکیج خالی کنید و بعد پکیج را خاموش‌کنید و به سفر بروید.

آموزش تغییر حالت زمستانی پکیج ایران رادیاتور

برای تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور حالت تابستانی به حالت زمستانی در مرحله اول باید، ولوم تغییر حالت دستگاه را از حالت تابستانی به حالت زمستانی تغییر دهید.

شیر رفت‌وبرگشت پکیج ایران رادیاتور را بازکنید و سپس شیرهای رادیاتورها را بازکنید و بعد با آچار مخصوص هواگیری شروع به هواگیری رادیاتورها کنید

حتماً دقت کنید که همه رادیاتورها را هواگیری کنید. شاید نیاز به آموزش هواگیری پکیج ایران رادیاتور داشته باشید.

مقاله مرتبط:  محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

سپس ولوم تعیین دمای رادیاتورها را از روی پکیج به میزان دمای مناسب تعیین کنید تا دستگاه شروع به گرم کردن آب مدار گرمایشی کند.

پکیج در حالت تابستانه

در تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور، وقتی پکیج در حالت زمستانه قرار می‌دهیم، پکیج آب گرم بهداشتی و آب داغ گرمایشی رادیاتورها را تأمین نماید.

فراموش نکنید که پکیج نمی‌تواند همزمان آب داغ گرمایشی و هم آب گرم بهداشتی را تأمین کند. یعنی تا زمانی که مصرف‌کننده نیازی به آب گرم بهداشتی برای شستن دست و ظروف و حمام نداشته باشد، پکیج آب داغ گرمایشی را گرم می‌کند. و به‌محض این‌که شیر آب گرم باز شود، پکیج فقط آب گرم بهداشتی را گرم می‌کند. و آب داغ گرمایشی دیگر گرم نمی‌شود. یعنی در مدت‌زمانی که شما در حال استحمام هستید و آب گرم دوش باز است، آب رادیاتورها گرم نمی‌شود و محیط ساختمان، رو به سردی می‌رود.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تهران سرویس کاران نمایندگی ایران رادیاتور در تهران و کرج است پس چنانچه ساکن تهران یا کرج هستید، با مشاهده مشکلات و خرابی پکیج ایران رادیاتورتان نگران نباشید، ما در پشتیبانی نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور، فوراً تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل سکونت شما اعزام می‌کنیم. تعمیرکار اعزامی ما سریعاً نسبت به سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شما اقدام می‌کند.

شما می‌توانید از طریق سایت تهران سرویس‌کاران یا فرم درخواست یا تماس تلفنی با نمایندگی درخواستتان را ثبت کنید، ما در پشتیبانی به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *