همه‌چیز در رابطه با پکیج ایران رادیاتور

همه‌چیز در رابطه با پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور نوعی دستگاه گرمایشی است که امروزه جایگزین موتورخانه‌ها شده است. درگذشته برای گرمایش منزل از موتورخانه استفاده می‌کردند که موتورخانه علاوه بر هزینه بالا به مکان جداگانه‌ای مثل یک اتاق یا انبار نیاز داشت و محیط زیادی را اشغال می‌کرد.

پکیج ایران رادیاتور یک سیستم گرمایشی مانند آبگرمکن است که هم وظیفه آبگرمکن و هم موتورخانه را انجام می‌دهد که برای گرمایش شوفاژها، رادیاتور و به طور کلی سیستم‌های گرمایشی که با آب گرم، محیط را گرم می‌کنند استفاده می‌شود و مانند سایر سیستم‌های گرمایشی برای گرم کردن آب باید از یک منبع سوختی استفاده کند.

سوخت مصرفی پکیج‌های گاز و برق است که بسیار کم‌مصرف هستند. این محصول بااینکه از دو نوع انرژی و سوخت استفاده می‌کند ولی در مقایسه با سایر سیستم‌های گرمایشی مانند بخاری و اسپلیت‌ها کم‌مصرف‌تر است. منظور از اینکه می‌گویم کم‌مصرف است این است که پکیج ایران رادیاتور نسبت به کاربردی که دارد کم‌مصرف است چراکه هم آب گرم مصرفی منازل را تأمین می‌کند و هم گرمای محیط خانه را تأمین می‌کند.

معایب پکیج ایران رادیاتور

اگر برای گرم کردن منزل یا محل کارتان از پکیج ایران رادیاتور استفاده می‌کنید بهتر است با معایب پکیج ایران رادیاتور آشنا باشید. رفع عیب پکیج ایران رادیاتور، تخصص تعمیرکاران سرویس‌کاران تهران است و کار هرکسی نیست که با مشکل‌های پکیج ایران رادیاتور سروکله بزند، چون ممکن است خطرات جبران‌ناپذیری مالی یا جانی داشته باشد. اگر از قبل با مشکلات و باگ‌های پکیج ایران آشنا باشید می‌توانید از به وجود آمدن مشکل و عیب پکیج ایران رادیاتور جلوگیری کنید، که در ادامه معایب رایج پکیج ایران رادیاتور برایتان شرح می‌دهیم.

در صورت خرابی پکیج می‌توانید از نمایندگی تعمیرات پکیج تهران سرویسکاران استفاده کنید.

مشکل صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور

صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور می‌تواند به خاطر عللی مثل عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، هوا گرفتن مدار گرمایش دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل حرارتی یا خرابی پمپ آب یا مشکل سنسور حرارتی باشد.

اگر مشکل صدای زیاد پکیج به خاطر صدای وجود هوا در سیستم و کم بودن فشار است. با استفاده از یک آچار هواگیری و پیچاندن آن در خلاف عقربه‌های ساعت مشکل را با ریختن مقداری آب حل کنید.

مقاله مرتبط:  نحوه هواگیری پکیج بوتان (طرز هواگیری پکیج بوتان)

مشکل عدم گرمایش پکیج ایران رادیاتور

مشکل عدم گرمایش شوفاژ، بیشتر در پکیج‌های دو مبدلِ دیده می‌شود، علت این مشکل این است که احتمالاً شیر سه طرفه در حالت آب گرم مصرفی گیرکرده، آب گرم از مبدل ثانویه عبور کرده و شوفاژها گرم نمی‌شوند.

مشکل انفجاری شدن پکیج ایران رادیاتور

مشکل پکیج ایران رادیاتور در مورد انفجاری شدن، ممکن است به خاطر حداکثر فشار گاز شیر برقی گاز پکیج یا فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل برنر تنظیم‌نشده باشد یا به علت شکستگی الکترود جرقه زن و کابل مربوط به آن، خرابی ترانس جرقه و یا برد الکترونیک پکیج، از گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب باشد. توجه داشته باشید که عدم آشنایی با پکیج و دست‌کاری آن ممکن است خسارات مالی یا حتی جانی هنگفتی به وجود آورد پس در صورت بروز هرگونه مشکل بهتر است با سرویس‌کاران تهران صحبت کنید و رفع مشکل را به آن‌ها بسپارید.

لیست پکیج‌های ایران رادیاتور

پکیج 24000 ایران رادیاتور BM24CF

این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور بدون فن کار می‌کنند،

بدون فن بودن دستگاه برای خانواده‌ها، از جهاتی خوب است چون‌که مدل‌های فن دار معمولاً هنگام کار، صدای نسبتاً زیادی تولید می‌کنند که می‌تواند آزاردهنده باشد،

مشخصات فنی پکیج 2400 ایران رادیاتور شامل برچسب انرژی B، راندمان حرارتی 90 درصدی، حداکثر دمای آب گرم برای گرمایش 80 تا 85 درجه و برای مصرف 60 درجه، محفظه احتراق بسته، کنترل ایمنی حداکثر و حداقل فشار آّب، سیستم ضد یخ‌زدگی، راندمان حرارتی بالا، دارای پرشر سوئیچ هوا برای جلوگیری از انسداد لوله‌ها، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار می‌باشد.

پکیج 24000 ایران رادیاتور BM24FF

این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور ازلحاظ ویژگی و مشخصات فنی مشابه مدل BM 24CF است با این فرق که این دستگاه از فن خروجی هوا استفاده می‌شود، که حروف اختصاری FF گویای همین موضوع است. تنها تفاوت این مدل با مدل پکیج بدون فن، در وزن دستگاه است که از 28 به حدود 30 کیلوگرم رسیده است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل فن دار، نسبت به مدل بدون فن زیادتر است.

پکیج 24000 ایران رادیاتور L24FF

حرف FF به معنی فن دار بودن پکیج ایران رادیاتور است. تفاوت پکیج L24FF با مدل CF آن، در وجود فن جهت خروج دود است. مشخصات فنی دستگاه این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور شامل فن خروج دود، عیب‌یاب دیجیتال، برچسب انرژی B، گرمایش اسمی 24000 Kcal، توان خروجی 24 وات و ظرفیت حرارتی 20640 است.

مقاله مرتبط:  معرفی انواع پکیج و معرفی بهترین نوع پکیج برای آپارتمان‌ها و واحدهای تجاری

مدل 28000 ایران رادیاتور L28FF

پکیج L28FF در وزن 38 کیلوگرم تولید می‌شود.

این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور مناسب افرادی است که به گرمایش محیطی با متراژ بالاتر از 100 مترمربع نیاز دارند. یکی از این ویژگی‌های کاربردی پکیج L28FF عدم نوسانات گرمایش آب است که به علت دو مبدلِ بودن آن، این نقص رفع شده است.

مدل 24000 ایران رادیاتور E24FF

حروف اختصاری FF به معنا وجود فن خروج دود در این نوع از پکیج ایران رادیاتور است و دارای ابعاد 440×850×380 است و وزن دستگاه معادل 40 کیلوگرم است. وجود منبع انبساط 8 لیتری، ارزش خرید خوبی به این دستگاه داده است. نسبت به دیگر مدل‌های پکیج ایران رادیاتور، مدل E24FF پکیج ایران رادیاتور نماد سادگی و کارایی است درحالی‌که تمامی امکانات اساسی و ویژگی‌های بارز پکیج‌های ایران رادیاتور در آنها جاری است.

پرفروش‌ترین پکیج‌های ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF یکی از پرطرفدارترین پکیج‌های موجود در بازار است. این مدل فن دار کم‌صدا و دارای برد الکترونیک دیجیتال تشخیص‌دهنده عیب است و برای ساختمان‌هایی مناسب با متراژ تا 230 متر مناسب است. این مدل پکیج ایران رادیاتور دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M28FF

یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در بازار پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M28FF است. این مدل فن دار مناسب برای متراژ تا 160 متر است. این مدل، دارای برد الکترونیک آنالوگ تشخیص‌دهنده عیب راندمان حرارتی و ظرفیت حرارتی 28KW است. مدل M28FF دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل K24FF

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل K 24FF فن دار مناسب برای ساختمان‌هایی با متراژ تا 120 متر است و دارای برد الکترونیک آنالوگ تشخیص‌دهنده عیب و دو مبدل ظرفیت حرارتی 24KW است. مدل K24FF با داشتن 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش گزینه‌ای مناسب برای مصرف‌کنندگان است.

مقاله مرتبط:  لیست پکیج‌های ایران رادیاتور

نظرات در رابطه با پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پکیج در ایران است و نام پرآوازه‌ای در صنعت ایران دارد. پکیج‌های ایران رادیاتور به دلیل کیفیت بالا و ساخت عالی دارای طول عمر زیادی است و سال‌های سال آب گرم مصرفی و گرمایش منازل را تأمین می‌کند، به همین خاطر مصرف‌کنندگان از پکیج ایران رادیاتور راضی هستند. پکیج ایران رادیاتور به دلیل رضایت مصرف‌کنندگان داخلی به خارج از کشور هم صادر می‌شود.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از دغدغه‌های شهروندان تهرانی و کرجی است. چون مدیریت زمان و هزینه برای تعمیرات پکیج در تهران کار سختی است. نمایندگی ایران رادیاتور تهران سرویس‌کاران آماده تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما به‌طور شبانه‌روزی در تمام مناطق تهران است. در صورت خراب شدن پکیج ایران رادیاتور، حتماً تعمیر آن را به تعمیرکاران باتجربه و ماهر بسپارید. چون تعمیرکار کم‌تجربه ممکن است نتواند به خوبی از عهده تعمیر برآید و فقط هزینه بی‌فایده کرده باشید.

تهران سرویس‌کاران نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و کرج است پس چنانچه ساکن تهران یا کرج هستید، با مشاهده مشکلات و خرابی پکیج ایران رادیاتورتان نگران نباشید، ما در پشتیبانی نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور، فوراً تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل سکونت شما اعزام می‌کنیم. تعمیرکار اعزامی ما سریعاً نسبت به سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شما اقدام می‌کند.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *