مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

اگر برای گرم کردن منزل یا محل کارتان از پکیج ایران رادیاتور استفاده می‌کنید بهتر است با مشکل‌های رایج پکیج ایران رادیاتور آشنا باشید. رفع عیب پکیج ایران رادیاتور، تخصص نصابان تهران‌سرویس کاران است و کار هرکسی نیست که با مشکل‌های پکیج ایران رادیاتور سروکله بزنند، چون ممکن است خطرات جبران ناپذیری مالی یا جانی داشته باشد. اگر از قبل با مشکلات و باگ‌های پکیج ایران آشنا باشید می‌توانید از به وجود آمدن مشکل و عیب پکیج ایران رادیاتور جلوگیری کنید.
مدل‌های سری L و K دارای نمایشگر دیجیتال هستند، مشکل‌های پکیج‌ ایران رادیاتور در دو مدل L و K به صورت دیجیتال در نمایشگر دیجیتال به نمایش در می‌آید. در حالی که در مدل‌های سری M، BM ،E ،ECO کدهای ارور پکیج ایران رادیاتور با استفاده از چراغ‌های LED تعبیه شده در پنل جلویی دستگاه اطلاع رسانی می‌شود.

دقت داشته باشید درصورتی‌که تمایل به دیدن جزئیات ارورهای پکیج ایران رادیاتور دارید روی لیست ارورهای پکیج ایران رادیاتور کلیک کنید.
با تهران سرویس‌کاران همراه باشید تا مشکلات و باگ‌های پکیج ایران رادیاتور را بشناسید.

مشکلات پکیج ایران رادیاتور

بی‌توجهی به خرابی پکیج ایران رادیاتور و عدم رفع ایراد آن می‌تواند عواقب خطرناکی را به وجودآورد، به عنوان مثال عدم توجه به ارور برد الکترونیک برابر است با وارد آمدن خسارات مالی و جانی.
برد الکترونیک پکیج وظایف مختلفی مثل ایمنی دستگاه را برعهده دارد و در صورت خرابی برد، باید در اسرع وقت اقدام به تعویض یا تعمیر آن کنید. برد الکترونیک دستگاه با قطع کردن جریان گاز در صورت نشتی گاز، از پخش شدن و تجمع گاز جلوگیری می‌کند.
یا مثلا عدم توجه به ارور e1 پکیج ایران رادیاتور که به معنی (پرشر سوییچ آب در وضعیت قطع باشد) است، ممکن است به منبع انبساط یا لوله‌های حرارتی دستگاه صدمه بزند. مشکلات پکیج ایران رادیاتور به شرح ذیل عبارت اند از:

مقاله مرتبط:  مزایا و معایب خرید انواع پکیج زمینی

1. رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

یکی از مشکلات عدیده پکیج ایران رادیاتور رسوب گیری است، که باید این مشکل حتما رفع شود، عدم رسوب گیری عملکرد دستگاه را کاهش می‌دهد. هنگامی که رسوب در مخازن حرارتی تجمع پیدا می‌کند باعث ضخیم شدن مخازن حرارتی می‌شود، و پکیج انرژی بیشتری برای گرم کردن صرف می‌کند و این راندمان باعث سوراخ شدن منبع می‌شود.

رسوب کردن پکیج ایران رادیاتور ممکن است نشانه‌هایی مثل سرد و گرم شدن آب گرم مصرفی، چشمک زدن کد خطای پکیج ایران رادیاتور، سروصدای زیاد، چشمک زدن چراغ‌های 40-70-80 از لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور داشته باشد. می‌توانید برای رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور از کارشناسان تهران‌سرویس‌کاران کمک بگیرید.

2. مشکل صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور

صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور می‌تواند به خاطر عللی مثل عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، هوا گرفتن مدار گرمایش دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل حرارتی یا خرابی پمپ آب یا مشکل سنسور حرارتی باشد.

اگر مشکل صدای زیاد پکیج به خاطر صدای وجود هوا در سیستم و کم بودن فشار است. با استفاده از یک آچار هواگیری و پیچاندن آن در خلاف عقربه‌های ساعت مشکل را با ریختن مقداری آب حل کنید.

3. مشکل عدم گرمایش پکیج ایران رادیاتور

مشکل عدم گرمایش شوفاژ، بیشتر در پکیج‌های دو مبدله دیده می‌شود، علت این مشکل این است که احتمالاً شیر سه طرفه در حالت آب گرم مصرفی گیر کرده، آب گرم از مبدل ثانویه عبور کرده و شوفاژها گرم نمی‌شوند.

4. مشکل انفجاری شدن پکیج ایران رادیاتور

مشکل پکیج ایران رادیاتور در مورد انفجاری شدن، ممکن است به خاطر حداکثر فشار گاز شیر برقی گاز پکیج  یا فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل برنر تنظیم نشده باشد یا به علت شکستگی الکترود جرقه زن و کابل مربوط به آن، خرابی ترانس جرقه و یا برد الکترونیک پکیج، از گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب باشد. توجه داشته باشید که عدم آشنایی با پکیج و دست‌کاری آن ممکن است خسارات مالی یا حتی جانی هنگفتی به وجود آورد پس در صورت بروز هرگونه مشکل بهتر است با تهران‌سرویسکاران صحبت کنید و رفع مشکل را به آن‌ها بسپارید.

مقاله مرتبط:  بیشترین ظرفیت پکیج دیواری چقدر است؟

5. مشکل توقف و در حال انتظار پکیج ایران رادیاتور

اگر با باز کردن آب گرم، مدار گرمایشی و مصرفی اتفاقی نمی‌افتد و گرم نمی‌شود، علت این مشکل از پرشر دود است. باید خرابی پرشر دود را رفع کنید، کم بودن دور فن یا قطعی فن، وجود ترک در لوله ونتوری یا شلنگ سیلیکونی، شل بودن لوله ونتوری یا شیلنگ رابط، مسدود یا خراب شدن شیلنگ رابط یا مجرای بالای پرشر دود می‌تواند از علت‌های توقف و کار نکردن پکیج ایران رادیاتور باشد.

آموزش رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

ابتدا دوشاخه برق دستگاه را قطع کنید و کاور دستگاه را جدا کنید. در مرحله بعد شیر ورودی آب سرد پکیج را ببندید و شیر پرکن پکیج را در طرف خلاف عقربه‌های ساعت باز کنید و بعد شیر آب گرم را باز کنید تا آب سیستم تخلیه شود. عملیات اصلی رسوب زدایی روی مبدل ثانویه دستگاه‌های دو مبدله انجام می‌شود، از مزایای دستگاه‌های تک مبدله در مقابل دو مبدله های رسوب گیری کمتر آن‌هاست.
در مرحله بعد، مبدل پکیج که توسط دو پیچ آلن به بلوک‌ها متصل است باز کنید. دو روش کلی برای رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور وجود دارد که عبارت است از:  استفاده از دیکسلر یا اسید و حرارت دادن و ضربه زدن به مبدل.

خدمات تهران سرویس کاران

این تصور اشتباه که بعد از خرید پکیج می‌توانیم آن را در گوشه‌ای رها کنیم، و از گرمای آن لذت ببریم. قطعا دستگاه‌هایی مانند پکیج دیواری به تعمیر و سرویس نیاز دارند و بی‌توجهی به سرویس و تعمیر پکیج، عملکرد و گرمایشی دستگاه را کاهش می‌دهد و باعث افزایش مصرف سوخت و انرژی پکیج ایران رادیاتور می‌شود و در بلند مدت عمر مفید دستگاه کاهش می‌یابد. از مزایای تهران‌سرویس‌کاران این است که دارای خدمات دوره‌ای پکیج‌های ایران رادیاتور هستند و هنگام سرویس و تعمیر، قطعه‌های معیوب و خراب پکیج را  شناسایی می‌‌کنند و مشکل پکیج رفع می‌کنند. شما عزیان همین الان می‌توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود اقدام نمایید.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *