لیست پکیج‌های ایران رادیاتور

لیست پکیج‌های ایران رادیاتور در تهران سرویسکاران

پکیج‌های ایران رادیاتور به دو دسته پکیج‌هایی زمینی و پکیج دیواری تقسیم بندی می‌شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. به عنوان مثال تفاوت پکیج زمینی ایران رادیاتور نسبت به پکیج دیواری ایران رادیاتور این گونه است که پکیج‌های دیواری برای استفاده یک واحد مناسب هستند اما پکیج‌های زمینی توانایی گرما کردن چندین واحد در یک آپارتمان را دارند، و ابعاد پکیج دیواری ایران رادیاتور نسبت به پکیج زمینی ایران رادیاتور کوچک‌تر است.
با توجه به فراوانی محصولات ایران رادیاتور در بازار و تنوع پکیج‌های ایران رادیاتور، اگر قصد خرید یا آشنایی با آن‌ها را داشته باشید، به احتمال زیاد دچار سردرگمی خواهید شد. برای کمک به انتخابی درست و حساب شده، نیاز به آشنایی با انواع پکیج‌های ایران رادیاتور است، با تهران سرویسکاران همراه باشید تا در هنگام خرید با انواع پکیج‌های ایران رادیاتور آشنا باشید. 

 مدل‌های پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های شرکت ایران رادیاتور در مدل های بسیار متنوعی تولید و عرضه می‌شوند. تنوع محصولات شرکت ایران رادیاتور به قدری زیاد است که در صورت نداشتن اطلاعات کافی هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور سر در گم خواهید شد. پکیج های تولیدی این شرکت، به طور کلی به شش گروه اصلی تولید و عرضه می‌شوند.

این شش گروه به شرح ذیل است:

  • پکیج ایران رادیاتور مدل L
  • پکیج ایران رادیاتور مدل M
  • پکیج ایران رادیاتور مدل BM
  • پکیج ایران رادیاتور مدل K
  • پکیج ایران رادیاتور مدل E
  • پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

انواع مدل‌های پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج 24000 ایران رادیاتور BM24CF

این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور بدون فن کار می‌کنند،
بدون فن بودن دستگاه برای خانواده‌ها، از جهاتی خوب است چون که  مدل‌های فن دار معمولا هنگام کار، صدای نسبتا زیادی تولید می‌کنند که می‌تواند آزار دهنده باشد،
مشخصات فنی پکیج 2400 ایران رادیاتور شامل برچسب انرژی B، راندمان حرارتی 90 درصدی، حداکثر دمای آب گرم برای گرمایش 80 تا 85 درجه و برای مصرف 60 درجه، محفظه احتراق بسته، کنترل ایمنی حداکثر و حداقل فشار آّب، سیستم ضد یخ زدگی، راندمان حرارتی بالا، دارای پرشر سوئیچ هوا برای جلوگیری از انسداد لوله ها، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار می‌باشد.

مقاله مرتبط:  نظرات در مورد پکیج پرلا پرو بوتان

پکیج 24000 ایران رادیاتور BM24FF

این مدل ازپکیج‌های ایران رادیاتور از لحاظ ویژگی و مشخصات فنی مشابه مدل BM 24CF است با این فرق که این دستگاه از فن خروجی هوا استفاده می‌شود، که حروف اختصاری FF گویای همین موضوع است. تنها تفاوت این مدل با مدل پکیج بدون فن، در وزن دستگاه است که از 28 به حدود 30 کیلوگرم رسیده است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل فن دار، نسبت به مدل بدون فن زیادتر است.

پکیج 36000 ایران رادیاتور L36FF

این دستگاه دارای دو مبدل فن دار با برچسب انرژی B تولید می‌شود. پکیج L36FF از قابلیت برنامه ریزی، ویژگی عیب یاب دیجیتال و فن خروج دود برخوردار است. این دستگاه برای متراژهایی بین 180 تا 250 متر مربع، مناسب است.
از ویژگی‌های بارز این نوع پکیج ایران رادیاتور وجود سیستم ضد یخ است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل L36FF نسبت به امکانات و ظرفیت دستگاه در مقايسه با پکیج‌های خارجی مناسب تر است.

پکیج 24000 ایران رادیاتور L24FF

 حرف FF به معنی فن دار بودن پکیج ایران رادیاتور است. تفاوت‌ پکیج L24FF با مدل CF آن، در وجود فن جهت خروج دود است.  مشخصات فنی دستگاه این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور شامل فن خروج دود، عیب یاب دیجیتال، برچسب انرژی B، گرمایش اسمی 24000 Kcal، توان خروجی 24 وات و ظرفیت حرارتی 20640 است.

مدل 28000 ایران رادیاتور L28FF

پکیج L28FF در وزن 38 کیلوگرم تولید می‌شود.
این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور مناسب افرادی است که به گرمایش محیطی با متراژ بالاتر از 100 متر مربع نیاز دارند. یکی از این ویژگی‌های کاربردی پکیج L28FF  عدم نوسانات گرمایش آب است که به علت دو مبدله بودن آن، این نقص رفع شده است.

مقاله مرتبط:  نحوه تعیین نرخ تعمیرات پکیج در سال 1401

مدل 28000 ایران رادیاتور ES28FF

پکیج ES28FF آنالوگ و گرمایشی است و دارای برچسب انرژی B است. فاقد عیب یاب دیجیتال و برنامه ریز، گرمایش اسمی 28000Kcal، توان خروجی 28 کیلو گرم است. و وزنی معادل 42 کیلو گرم دارد. این دستگاه برای فضاهایی با متراژ بالا مناسب است ولی در عین حال قیمت پایینی نسبت به دیگر مدل های پکیج ایران رادیاتور دارد.

مدل 24000 پکیج ایران رادیاتور E24CF

این مدل پکیج ایران رادیاتور به غیر از حجم و ظرفیت، تفاوت زیادی با مدل قبل ندارد جز چند مورد که شامل ابعاد،  وزن،  بدون فن بودن دستگاه، گرمایش اسمی دستگاه 24000kcal، توان خروجی 24kw و ظرفیت حرارتی 20640kcal/h می‌شود. وزن پکیج مدل E24CF حدودا معادل 38 کیلوگرم در ابعاد 440×850×380 است. این دستگاه مناسب برای متراژهای متوسط است. دو مبدله بودن این مدل از پکیج‌های ایران رادیاتور، نیاز به آب گرم مصرفی را پوشش می‌دهد.

مدل 24000 ایران رادیاتور E24FF

حروف اختصاری FF به معنا وجود فن خروج دود در این نوع از پکیج ایران رادیاتور است و دارای ابعاد 440×850×380 است و وزن دستگاه معادل 40 کیلو گرم است. وجود منبع انبساط 8 لیتری، ارزش خرید خوبی به این دستگاه داده است. نسبت به دیگر مدل های پکیج ایران رادیاتور، مدل E24FF پکیج ایران رادیاتور نماد سادگی و کارایی است در حالی که تمامی امکانات اساسی و ویژگی‌های بارز پکیج های ایران رادیاتور در آنها جاری است.

کلام پایانی

سطح کیفی بسیار بالا، مناسب‌ترین قیمت پکیج در بازار، خدمات پس از فروش و وفور لوازم و قطعات مصرفی از ویژگی‌های خوب پکیج ایران رادیاتور است. برای خرید پکیج های ایران رادیاتور می‌توانید از این لینک استفاده نمایید.
نصب پکیج‌های ایران رادیاتور فقط باید توسط نصاب‌های متخصص انجام شود. تهران سرویس‌کاران می‌توانند به نحو احسن نصب پکیج ایران رادیاتور شما را انجام دهند. تهران‌سرویس‌کاران فعلا امکان خدمات رسانی در شهر تهران را دارد. تهران سرویس کاران با درایت و تسلط کامل می‌توانند در جهت تعمیر و نصب پکیج ایران رادیاتور منزل یا محل کار شما اقدام کنند.

مقاله مرتبط:  چرا پکیج آب گرم نمی‌کند؟

علاوه بر موارد فوق می‌توانید مقاله لیست ارورهای پکیج‌های ایران رادیاتور را به‌صورت رایگان از مقالات تهران سرویس کاران مطالعه کنید.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *