لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور | دلیل ارور پکیج ایران رادیاتور

لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتو

پکیج نوعی سیستم گرمایشی است که در چند سال اخیر از وسایل گرمایشی پرطرفدار شده است. امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج در بازار، پکیج ایران رادیاتور است. در برخی موارد ارور در پکیج ایران رادیاتور به وجود می‌آید که دانستن دلیل ارورها در تعمیر پکیج، کمک بسیاری می‌کند.

لیست ارورهای پکیج ایران رادیاتور، فهرستی است که در آن تمامی ارور پکیج در آن ثبت‌شده است و مشکل را به اطلاع مصرف‌کننده می‌رساند. با پیشرفت تکنولوژی، پکیج‌های قدیمی به پکیج‌های دیجیتال تبدیل شدند که در آن یک صفحه کوچک LCD وجود دارد. صفحه LCD دیجیتال علاوه بر اینکه باعث راحتی تنظیم دمای پکیج می‌شود، قابلیت نمایش ارور با استفاده از حروف انگلیسی و اعداد دارد و سرعت تشخیص مشکل و تعمیر آن را راحت‌تر می‌کند. در ادامه تهران سرویس‌کاران، نمایندگی تعمیر پکیج، قصد دارد به‌صورت کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور و دلایل ارور را بررسی کند.

دلیل ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 70 از افزایش دمای اولیه مبدل به بیش از 90 درجه خبر می‌دهد که ممکن است خطرناک باشد. دلایل مختلفی برای بروز ارور 70 در پکیج ایران رادیاتور وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از:

 • خرابی سنسور پکیج
 • خرابی برد
 • زیاد بودن بیش از حد شعله‌های مشعل
 • خرابی پمپ

دلیل ارور 70 40 در پکیج ایران رادیاتور

دلیل بروز این ارور را باید در میزان آب موجود در مدار گرمایشی جستجو کنید. درصورتی‌که میزان آب مدار بخش گرمایشی کمتر از میزان استاندارد باشد، ارور 7040 بر روی صفحه LCD ظاهر می‌شود و این ارور باعث صدای زیاد پکیج می‌شود. دلایل متعددی موجب بروز ارور 70 40 می‌شود که عبارت‌اند از:

 • کمبود آب‌لوله‌کشی
 • بسته بودن شیر پرکن
 • خرابی پرشر سوییچ آب
 • قرارگیری فشار بار پکیج کمتر از عدد 1
 • رسوب گرفتگی بیش‌ازحد لوله‌های رادیاتور

دلیل ارور 70 50 پکیج ایران رادیاتور

علت بروز این ارور ناشی از کوتاه شدن اتصال سنسور NTC آب گرم مصرفی پکیج ایران رادیاتور است. ارور 70 50 به این معنی است که در صورت باز کردن شیر آب گرم، آب سرد از لوله خارج می‌شود و مصرف‌کننده با مشکل گرم نشدن آب پکیج مواجه می‌شود.

مقاله مرتبط:  راهنمای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff

دلیل ارور 60 70 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 70 60 نشان می‌دهد که ضد یخ‌زدگی پکیج به‌کار افتاده است درحالی‌که مشعل پکیج روشن است. دلیل این ارور پایین آمدن دمای آب داخل لوله‌های پکیج به 4 درجه و یا حتی کمتر است. پکیج با روشن کردن سیستم آنتی‌فریز و مشعل خود سعی می‌کند دمای آب را به دمای معمولی 25 درجه برساند و از یخ زدن آب در درون لوله‌ها جلوگیری کند. درصورتی‌که این سیستم بدون دلیل روشن‌شده باشد و به‌اشتباه این ارور ظاهر بر روی نمایشگر ظاهر شود، باید شرایط برد پکیج و سیستم NTC دستگاه را بررسی کنید.

دلیل ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور

ارور 30 40 در پکیج ایران رادیاتور ارور بسیار مهمی است و نباید به این ارور بی‌توجهی کنید و آن را جدی بگیرید، زیرابه دلیل خرابی برد بر روی صفحه نمایشگر ظاهرشده است. برد یکی قطعات الکترونیکی مهم در پکیج ایران رادیاتور است که نقش مغز را برای پکیج دارد. این قطعه با ارسال جریان الکتریکی به نقاط مختلف، دستور روشن یا خاموش شدن پکیج را می‌دهد.

دلیل ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور

این ارور حاکی از اتصال کوتاه شدن کلید سنسور NTC دارد این کلید نوعی مقاومت پکیج است و به‌هیچ‌عنوان نباید اتصال آن قطع یا کوتاه شود. این ارور برای پکیج خطرناک است و باید آن را جدی بگیرید، شما می‌توانید برای رفع این ارور با تهران سرویس‌کاران، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور راهنمایی بگیرید.

دلیل ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 80 ناشی از بالا رفتن دمای گرمایشی پکیج به بیش از 105 درجه است. در این شرایط ترموستات ایمنی پکیج روشن می‌شود و ترموستات دمای بیش‌ازحد آب را به اطلاع برد می‌رساند. این مشکل تا حدود زیادی با ارور 70 شباهت دارد.

مقاله مرتبط:  آیا پکیج شیر اطمینان دارد؟ شیر اطمینان چیست و چه کاربردی دارد؟

دلیل ارور 40 80 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور، مربوط به باز شدن سنسور دود پکیج است. علت بروز این ارور به شرح ذیل است:

 • بسته بودن مسیر دودکش
 • خرابی فن
 • خرابی کلاهک دودکش
 • خرابی کلید پرشر سوئیچ

دلیل ارور 80 50 در پکیج ایران رادیاتور

ایراد در کلید سنسور NTC موجب فعال شدن، ارور 50 80، در پکیج‌های ایران رادیاتور می‌شود. برای برطرف کردن این ارور، باید کلید، NTC را تعویض کنید.

دلیل ارور 60 80 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 60 80 به خاطر روشن شدن سیستم آنتی فریز یا ضد سرمای پکیج ایران رادیاتور به وجود می‌آید. و نشان‌دهنده روشن شدن پمپ آب جهت به گردش درآوردن آب لوله‌ها است.

دلیل ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 70 80 به خاطر عدم تشکیل شعله در پکیج ایران رادیاتور، به وجود می‌آید و بر روی LCD پکیج نشان داده می‌شود. و مصرف‌کننده، با معضل گرم نشدن آب پکیج مواجه می‌کند. علت شایع این ارور می‌تواند موارد زیر باشد:

 • قطع بود گاز
 • خرابی مشعل
 • زنگ‌زدگی جرقه
 • بسته بودن مسیر تهویه پکیج ایران رادیاتور
 • فاصله زیاد جرقه زن از مشعل پکیج ایران رادیاتور

دلیل ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

ارور 807040 به خاطر بالا رفتن دمای سنسور حرارتی پکیج، به بیش از 75 درجه است. بالا رفتن دمای سنسور حرارتی به خاطر عدم توانایی گردش آب در لوله‌های پکیج ایران رادیاتور، عدم گردش آب در لوله‌های پکیج می‌تواند به خاطر موارد زیر باشد:

 • به وجود آمدن رسوب در لوله‌های پکیج ایران رادیاتور
 • سوختن پمپ دستگاه
 • خرابی ترموستات پکیج ایران رادیاتور

دلیل ارور 40 60 70 پکیج ایران رادیاتور

دلیل این ارور، روشن شدن پرشر فن قبل از روشن شدن فن پکیج است. علت به وجود آمدن، این مشکل خرابی برد پکیج یا خرابی پرشر فن آن است. برای برطرف کردن مشکل روشن شدن پرشر قبل از روشن شدن پکیج، حتماً باید، به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید. تهران سرویس‌کاران، با داشتن کادری مجرب، متخصص در رفع این ارور پکیج ایران رادیاتور هستند.

مقاله مرتبط:  راهنمای پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF

دلیل ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور

این ارور به ارور ۴۰ ۶۰ ۷۰ که پیش‌تر توضیح دادیم شباهت زیادی دارد. زمانی که فن پکیج روشن شود اما پرشر فن خاموش باشد این ارور بر روی صفحه نمایشگر پکیج دیده می‌شود.علت بروز این مشکل خراب شدن برد پکیج ایران رادیاتور است.

کلام پایانی

پکیج‌های ایران رادیاتور نسل جدیدی از وسایل گرمایشی است که روزبه‌روز دارای سیستم‌های به‌روزتری می‌شود. یکی از آپشن‌های جدید پکیج‌های ایران رادیاتور، که مشکل مصرف‌کننده را راحت کرده است این است که ارورها و ایرادات را بر روی صفحه نمایشگر یا LCD نمایش داده می‌شود. زمانی که پکیج ایران رادیاتور دچار مشکل و عیبی شود، در قالب ارور روی صفحه نمایشگر دیده می‌شود.

هنگامی‌که ارورهای پکیج ایران رادیاتور را بر روی صفحه نمایشگر دیدید، باید آن را جدی بگیرید و سریعاً با تهران سرویس‌کاران نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن، تعمیرکار متخصص را به محل سکونت شما اعزام می‌کنیم.

دقت داشته باشید که تهران سرویس‌کاران نمایندگی ایران رادیاتور در تهران و کرج است.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *