راهنمای پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF

پکیج‌های ایران رادیاتور نسل جدیدی از آبگرمکن‌ها هستند که کار سیستم گرمایش را بر عهده‌دارند و ازنظر کاهش انرژی مصرفی گاز و برق نسبت به سایر سیستم‌های گرمایشی اولویت‌دارند. پکیج‌ها جزو وسایل مصرفی محسوب می‌شوند به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آنها دقت کنید. از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین پکیج‌های دیواری، برند ایران رادیاتور است که با تولید مدل‌های باکیفیت طرفداران زیادی را جذب کرده است.

معرفی پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF :

پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF دارای راندمان حرارتی بالایی است. این پکیج بیشتر برای منازل و اماکن اداری تا متراژ ۱۷۰ مترمربع مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این نسل از پکیج‌های ایران رادیاتور از نوع پکیج‌های فن‌دار است که به خروج دود و گازهای احتراق دودکش پکیج تسهیل می‌بخشد.

لازم به ذکر است که اگر پکیج I28FF در بالکن یا هر فضای باز دیگری، نصب می‌شود، استفاده از پکیج فن دار جهت عبور آسان دود و گازهای احتراق ضروری است و همچنین جهت جلوگیری از تشکیل رسوب املاح آب در مبدل حرارتی پکیج ایران رادیاتور، تهیه و نصب رسوب‌گیر پلی فسفات در مسیر لوله آب ورودی به پکیج توصیه می‌گردد.

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF :

پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff از نوع دیجیتالی است که در نمایشگر خود با نمایش کد خطا مشکلات خود را نشان می‌دهد. ممکن است در پکیج ایران رادیاتور مدل l28FF با حروف و اعدادی روی نمایشگر آن مواجه شوید. این ارورها، به شما نشان می‌دهند که چه مشکلی در سیستم پکیج شما به وجود آمده است. در ادامه به عیب‌یابی تعدادی از ارورهای مهم پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff می‌پردازیم:

مقاله مرتبط:  برای نصب پکیج چه باید کرد؟

خطای E1 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

زمانی که پرشر سوئیچ، آب مدار را قطع کرده باشد این کد خطا فعال می‌شود. معمولاً این مشکل به دلیل کاهش آب در سیستم به وجود می‌آید. البته برد پکیج پرشر هوا در دو نوبت بررسی می‌شود. یکی قبل از روشن شدن فن، در این صورت پرشر هوا مدار باید باز باشد و دیگری بعد از روشن شدن فن، درصورتی‌که مدار پرشر هوا بسته‌شده باشد.

خطای E2 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ffa

خطای E2 به معنای عدم تشکیل شعله است، در این هنگام اجزایی که کار عمل روشن بودن شعله را به برد دستگاه گزارش می دهند، به خوبی کار نمی کنند.

خطای E12 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

این کد خطابه معنی خرابی در برد الکترونیک پکیج است و باید برطرف کردن این ارور، سریعاً موردبررسی قرار گیرد.

خطای E42 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

ارور E42 باز بودن مدار Ntc یا ترمیستور را نشان می‌دهد. در صورت بروز این مشکل حتماً با تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی ایران رادیاتور تماس بگیرید.

خطای E10 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

خطای E10 به معنی فعال شدن سنسور دود دستگاه است، اگر پس از اطمینان از باز بودن مسیر خروجی دودکش پکیج، همچنان این ارور وجود داشت بایستی ترموستات دود دستگاه را بررسی کنید.

کلام پایانی

برای برطرف کردن ارورهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l28ff، تهران سرویسکاران در کنار شماست. تهران سرویس‌کاران به شما در امر برطرف کردن این کد خطاها و تعمیر اساسی پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff کمک می‌کند.

مقاله مرتبط:  بار استاندارد پکیج چقدر باید باشد؟

در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل و ایراد جزئی در کارکرد پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff، کد خطای آن فعال می‌شود. در صورت مواجه‌شدن با این ارورها می‌توانید با متخصصین ما در تهران سرویسکاران تماس بگیرید.

در صورت تمایل می‌توانید لیست کاملی از ارورهای ایران رادیاتور را به صورت رایگان در سایت تهران سرویس کاران مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *