نصب پکیج چقدر طول می‌کشد؟

نصب پکیج چقدر طول می‌کشد؟

پکیج‌ها جزو وسایل مصرفی در ساختمان‌ها محسوب می‌شوند. به همین دلیل نصب اصولی و رسیدگی و نگهداری از این دستگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما متأسفانه توجه خیلی کمی به این امر می‌شود و اگر این نکات رعایت شود، تأثیر مثبتی بر عمر دستگاه و نوع عملکرد قطعات پکیج و از همه مهم‌تر مصرف انرژی دارد. شما می‌توانید با نصب درست و اصولی کمک مضاعفی به عمر پکیج خود کنید. حال اگر برای نصب اصولی به‌صرف زمان زیادی نیاز داشته باشید.

نصب پکیج یک مهارت تخصصی است که باید توسط کارشناس انجام شود. زیرا تنها در این صورت است که بعد از نصب پکیج مشکلی پیش نخواهد آمد. تهران سرویسکاران آماده ارائه انواع خدمات ازجمله نصب پکیج برای شما عزیزان هستند.

در فصول سرد بالاترین درخواست‌ها مربوط به وسایل گرمایشی ازجمله نصب پکیج است. از طرف دیگر، استانداردهای ساختمان‌سازی نسبت به گذشته بالا رفته، اکنون سیستم گرمایشی خانه‌ها مستقل است. این موارد نیز باعث افزایش متقاضیان نصب پکیج شده است. برای نصب پکیج در هر واحد نیاز به‌صرف وقت است و میزان صرف کردن وقت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن موارد می‌پردازیم.

عوامل مؤثر بر هزینه و صرف وقت برای نصب پکیج و رادیاتور:

برند پکیج:

برند و نوع پکیج اولین فاکتور مؤثر در نصب دستگاه است. برای مثال، نصب پکیج بوتان با پکیج ایران رادیاتور متفاوت است و با در نظر گرفتن نوع برند می‌توان تخمینی از میزان وقت و صرف هزینه، در نصب پکیج و رادیاتور داشت. در میان مدل‌های یک برند مشخص نیز ممکن است کمی تفاوت در مدت‌زمان نصب نیز وجود داشته باشد.

مقاله مرتبط:  نحوه روشن و خاموش کردن پکیج

لوله‌کشی پکیج:

لوله‌کشی تأثیر زیادی در نصب انواع پکیج دارد و زمانی این مسئله نمایان می‌شود که نصاب ناچار باشد تعمیرات و تغییراتی را در لوله‌کشی ساختمان اعمال کند که وقت بسیاری را می‌گیرد. لازم به ذکر است که بدانید نوع و کیفیت لوله‌های مورداستفاده نیز بر هزینه نصب پکیج و رادیاتور مؤثر است.

محل نصب پکیج:

اگر محلی را که برای نصب پکیج در نظر گرفته‌اید به‌گونه‌ای باشد که نصب پکیج را با چالش جدی مواجه کند، مثلاً گوشه‌هایی که دسترسی به آنها ساده نیست، باید افزایش اجرت نصاب پکیج و همچنین میزان وقت اضافه‌ای که برای نصب باید مصرف کند را در نظر داشته باشید.

لوازم جانبی :

از موارد که به هزینه نصب پکیج و رادیاتور اضافه می‌شود می‌توان به استفاده از لوازم جانبی درروند کار اشاره کرد که وقت بیشتری می‌برد و هم به هزینه نصب پکیج اضافه می‌شود.

نکات مهم که برای نصب پکیج باید رعایت کنید:

برای نصب انواع پکیج سرویسکار باید موارد زیر را در نظر بگیرد و سپس شروع به نصب کند. رعایت کردن نکات ایمنی و کنترل آن‌ها قبل از نصب دستگاه به عهده نماینده مجاز خدمات بوده و مسئولیت و جبران هرگونه خسارت مادی به مصرف‌کننده و دستگاه که در اثر عدم رعایت این موارد باشد، به عهده تکنسین نصب خواهد بود.

  • برای نصب پکیج دیواری باید حتماً از شیر گاز جداگانه و از نوع توپی ربع گرد استفاده شود. برای لوله‌های رفت‌وبرگشت آب سرد ورودی نیز باید شیرهایی مرتبط با قطع و وصل نصب کرد.
  • معمولاً مقداری خاک و مواد دیگر در سیستم لوله‌کشی پکیج وجود دارد و به همین دلیل باید پیش از نصب درون این لوله‌ها به‌طور کامل شسته شود.
  • پکیج را نباید در مجاورت مکان یا اشیاء قابل اشتعال مانند کاغذ، رنگ، مواد سوختنی نصب کنید.
  • دستگاه را نباید هرگز در مجاورت گازهای خورنده قرار دهید، زیرا این گازها باعث آسیب رساندن به بدنه و بعضی قطعات دستگاه مانند پمپ می‌شوند.
  • دستگاه با دیوار مقابل خود باید حداقل یک متر داشته باشد و همچنین یک متر فاصله از دیوار مقابل و حداقل فاصله از طرفین و دیوارهای مجاور شوفاژ دیواری باید 15 سانتی‌متر باشد. فاصله پکیج دیواری از کف زمین 140 سانتی‌متر باید باشد. برای اطمینان از ابعاد در محل نصب می‌توانید از عکس پکیج در ابعاد واقعی یا عکس سه بعدی استفاده کنید تا بتوانید خیلی راحت کار نصب را انجام دهید.
مقاله مرتبط:  آموزش تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور

ویژگی خدمات تهران سرویس کاران

متخصصان باتجربه:

تکنسین‌های این مجموعه دارای سالیان سال تجربه کار در امر تعمیرات ازجمله پکیج می‌باشند و هرساله با گذراندن دوره‌های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل‌های لوازم گرمایشی مناسب‌ترین فرد جهت تعمیر پکیج شما هستند.

سرعت در ارائه خدمات:

با توجه به اینکه تکنسین‌های تهران سرویس‌کاران در سراسر محلات تهران و کرج حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما عزیزان در همان روز فراهم خواهد شد.

هزینه‌های منصفانه:

تمامی هزینه‌های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه صورت می‌گیرد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام خواهد شد و تمامی هزینه‌ها، پس از پایان کار از شما دریافت می‌شود.

اولویت با تعمیر قطعات است:

با توجه به مشکلات اقتصادی، اولویت تعمیرکاران ما با تعمیر قطعات دستگاه است و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می‌نمایند.

کلام پایانی:

نصب پکیج باید با رعایت یکسری نکات مهم انجام شود تا علاوه برداشتن بیشترین بازدهی، کمترین خطر را نیز داشته باشد بنابراین بهترین است نصب پکیج خود را به یک نصاب پکیج حرفه‌ای و باتجربه بسپارید. تهران سرویسکاران آماده ارائه بهترین خدمات درزمینه سیستم گرمایشی به شما می‌باشد. این خدمات شامل: نصب پکیج با بهترین نصاب پکیج، نصب پکیج دیواری، تعمیر پکیج، لوله‌کشی پکیج نصب پکیج دیواری و … می‌باشد.

مجموعه‌ی تهران سرویسکاران برای کسانی که به خاطر نصب، سرویس و تعمیر پکیج به دنبال تعمیرکار مجرّب و آموزش‌دیده هستند، بهترین تعمیرکاران و کامل‌ترین خدمات را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

مقاله مرتبط:  روش اصولی هواگیری پکیج ایران رادیاتور (طرز هواگیری پکیج ایران رادیاتور)

شما می‌توانید به‌وسیله تماس تلفنی از قیمت و تعرفه‌ی نصب، تعمیرات و سرویس انواع مدل‌های پکیج آگاه شوید. گذاشتن درخواست در سایت تهران سرویسکاران راهی دیگر برای ثبت درخواست شما است و شرکت در اسرع وقت درخواست شمارا اجابت می‌کند و یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه را برای شما اعزام می‌کند.

مقالات مرتبط

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

محدوده گرمایش پکیج‌ها تا چه متراژی است؟

برای خرید پکیج معیارهای زیادی جهت انتخاب محصول وجود دارد. ازجمله ابعاد محصول، فن‌دار بودن و یا بدون فن بودن پکیج و یا عوامل دیگری که با توجه به اقتضای

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

تفاوت پکیج‌های فن دار و بدون فن در چیست؟

زمانی که تصمیم گرفتید برای ساختمان محل کار و یا ساختمان مسکونی خود پکیج تهیه کنید، بهتر است به عوامل مختلفی توجه کنید. ازجمله مواردی که باید با توجه به

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت جوش آوردن پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در ساختمان‌ها پکیج‌ها هستند که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیداکرده‌اند. از سیستم‌های گرمایشی برای تأمین آب گرم مصرفی و گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *