خدمات تعمیر در تهران و کرج
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴
نمایندگی برتر تعمیرات پکیج و کولرگازی
دفتر مرکزی:تهران،شریعتی خیابان ظفر خیابان فرید افشار خیابان بابک شرقی ساختمان کیمیا واحد ۱۰۴

این روزها به دلیل آسایش و رفاهی که ماشین‌های ظرفشویی برای خانواده‌ها فراهم کرده است بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که ظرف‌های خود را با این دستگاه شستشو کنند.
برند‌های متفاوتی از ماشین‌های ظرفشویی در حال حاضر در بازار موجود است. ماشین ظرفشویی‌های دوو نیز به عنوان یکی از پر‌طرفدار‌ترین برند‌های ماشین ظرفشویی مورد استفاده خانواده‌های ایرانی قرار می‌گیرد.
ماشین ظرفشویی‌های دوو نیز به سرویس‌های دوره‌ای نیازمندند و ممکن است دچار نواقص یا مشکلاتی شوند که برطرف کردن آن‌ها فقط توسط تکنسین‌ها و افراد حاذق در نمایندگی‌های ماشین ظرفشویی دوو امکانپذیر است.
تهران سرویس کاران در هر ساعتی از شبانه روز و در هر تاریخی می‌تواند جهت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به منزل شما مراجعه کند و تعمیرات با ضمانت انجام دهد.
در این مطلب با ما همراه باشید تا با ماشین ظرفشویی برند دوو آشنایی کامل کسب کنید و با خدمات تهران سرویس کاران بیشتر آشنا شوید.

ماشین ظرفشویی برند دوو

برند دوو انواع ماشین ظرفشویی‌ها را به بازار ارائه داده است که هر کدام آپشن‌ها و مزیت‌های خاص خود را دارند. ماشین ظرفشویی‌های دوو مجهز به چندین سبد مجزا برای شستشوی انواع ظروف است.
جدا بودن فضاهای داخل ماشین ظرفشویی به بهتر شسته شدن ظرف‌ها کمک می‌کند. به طور کلی هفت برنامه برای شستشوی ظروف در این دستگاه تعبیه شده که منجر به افزایش کارایی آن می‌شود.
یکی از برنامه‌های کاربردی شست و شوی ماشین ظرفشویی دوو برنامه intensive است که شستشوی قوی و شدید را انجام می‌دهد. همچنین برای شست و شو‌های روزانه و معمولی می‌توان از برنامه normal استفاده کرد.
یکی از مزیت‌های ماشین ظرفشویی‌های دوو وجود سیستم Eco می‌باشد که به یک شستشوی اقتصادی کمک می‌کند. همچنین برای شستشوی ظروف حساس و یا شیشه‌ای می توان از برنامه Glass استفاده کرد تا ظروف، سالم و البته درخشان باقی بماند.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی‌های دوو

برخی مشکلات متداول برای ماشین ظرفشویی‌های دوو وجود دارد که رفع آن فقط توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو امکان پذیر است.
تهران سرویس کاران تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران و کرج را توسط تکنولوژی‌های روز دنیا با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال انجام می‌دهد.
از متداول‌ترین مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی دوو به وجود می‌آید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
(توصیه می‌شود در صورتی که هر کدام از این مشکلات را در کارایی دستگاه خود مشاهده کردید فوراً با تکنسین‌های ما در تهران سرویس کاران تماس بگیرید و جهت رفع آن اقدام نمایید؛ چرا که در صورت سهل انگاری و عدم توجه به آن ممکن است میزان خرابی بیشتر و هزینه و وقتی که باید صرف کنید نیز بیشتر خواهد شد).

ظرف‌ها به‌طور کامل تمیز نمی‌شوند

در صورتی که این مشکل را مشاهده کردید ابتدا باید وضعیت آب گیری ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. همچنین سعی کنید از مواد شوینده مناسب استفاده نمایید و برای خریداری مایع شوینده مرغوب از نمایندگی‌های ماشین ظرفشویی دوو اقدام کنید. بهتر است برای رفع این مشکل از تعمیرکاران تهران سرویس کاران درخواست کنید تا در محل زندگی شما حضور یابند و جهت رفع مشکل اقدام کنند.

آب پس از شستشو تخلیه نمی‌شود

در صورت بروز این مشکل باید پمپ تخلیه را بررسی کنید. در صورت خراب بودن آن باید جهت تعویض پمپ تخلیه اقدام نمایید. به کارگیری از قطعات اورجینال و درجه یک توسط شرکت تهران سرویس کاران ضمانت کارایی بالای ماشین ظرفشویی را برای شما فراهم خواهد کرد.

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود

اگر برای روشن کردن ماشین ظرفشویی اقدام می‌کنید اما دستگاه کار نمی‌کند ابتدا باید پریز برق و یا اتصالات دوشاخه را بررسی کنید. همچنین ممکن است میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی عامل این مشکل باشد. برای رفع این مشکل نیز باید از تکنسین‌های مجرب کمک بگیرید.

ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

برای رفع این مشکل ابتدا باید بخش‌های تخلیه ماشین ظرفشویی را به خوبی بررسی کنید. این بخش‌ها شامل شیلنگ ورودی، شیلنگ خروجی و پمپ تخلیه است که در صورت پاره و یا مسدود شدن منجر به نشتی آب از ماشین ظرفشویی می‌شود. گاهی برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو لازم به تعویض قطعات است که باید از قطعات اصل و درجه یک استفاده شود.

کلام پایانی

تهران سرویس کاران نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو در تهران و کرج با استخدام تعمیرکاران و تکنسین‌های مجرب در تلاش است تا بتواند تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی را با ضمانت و گارانتی به مشتریان عزیز ارائه دهد. در صورت بروز هر‌گونه مشکل در ماشین ظرفشویی، می‌توانید از تعمیرکاران حرفه‌ای تهران سرویس کاران کمک بگیرید.