ارائه خدمات در تهران و حومه
واحد برتر نمایندگی لوازم خانگی در ایران
دفتر مرکزی:
تهران، شهرک غرب
واحد برتر نمایندگی لوازم خانگی در ایران
دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب
ویدیو تعمیرات

نمایندگی بوتان منطقه 7 کرج

اعزام سرویسکار در کمتر از نیم ساعت (30 دقیقه) در تهران
1.tehranservicekaran certificate
2.tehranservicekaran certificate

درخواست خدمات آنلاین

{فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.}

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

اعزام سرویسکاران تهران به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس شماره‌ها را لمس کنید.}

تماس با دفتر مرکزی (6 خط ثابت)

کارشناس فروش
کارشناس خدمات
نمایندگی مجاز شمال تهران
نمایندگی مجاز غرب تهران
نمایندگی مجاز شرق تهران
نمایندگی مجاز جنوب تهران
نمایندگی مجاز مرکز تهران
کارشناس فروش
کارشناس خدمات

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

عیب‌یابی پکیج دیواری کاری تخصصی بوده که نیازمند داشتن دانش فنی و تجربه سال‌ها تعمیرات بر روی انواع پکیج است. بنابراین اگر پکیج شما مشکلی دارد با متخصصین این امر در تهران سرویس‌کاران تماس بگیرید. اینکه که پکیج دیواری شما از چه برندی است، و یا اینکه حجم آن چقدر است و برای چه مکانی از آن استفاده می‌کنید فرقی نمی‌کند. پکیج‌ها دستگاه‌های پرمصرف هستند که تقریباً در تمام فصول سال از آن استفاده می‌کنند. در ماه‌های گرم سال برای تولید آب گرم مصرفی و در فصول سرد برای گرمایش رادیاتور و شوفاژ و گرم کردن محیط از پکیج استفاده می‌کنند. این استفاده مداوم باعث می‌شود که به‌مرور عمر پکیج کوتاه‌تر شود. پس با سرویس به‌موقع پکیج‌ها به طول عمر مفید آنها کمک کنید.

عیب‌یابی پکیج بوتان:

مشکلات رایج و خرابی پکیج در همه مدل‌های آن‌ها تقریباً یکسان است، به‌طور مثال مشکلات و خرابی پکیج بوتان با برندها و مدل‌های دیگر پکیج نیز یکسان است پس به‌طورکلی زمانی که علائم زیر را در پکیج خود مشاهده کردید بدانید که پکیج شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد.
  • رادیاتورها گرم نمی‌شوند.
  • آب مصرفی بهداشتی گرم نمی‌شود.
  • شعله اصلی پکیج کوتاه و کم است.
  • پکیج انفجاری روشن می‌شود.
  • فشار آب گرم مصرفی کم شده است.

نحوه عملکرد پکیج بوتان در زمستان و در تابستان:

نحوه‌ی عملکرد زمستانی:

پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مدار گرم‌کننده را تأمین می‌کنند. وقتی شیر آب گرم مصرفی باز می‌شود با عبور جریان آب از سنسور فشار میکرو سوئیچ این سنسور فعال‌شده، با ارسال فرمان به شیر سه طرفه‌ی برقی از طریق برد کنترل الکترونیک مدار رادیاتورها به‌طور موقتاً قطع‌شده و آب مدار گرم‌کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته – لوله هدایت می‌شود. به‌این‌ترتیب آب گرم مصرفی به‌صورت فوری تأمین می‌شود بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه طرفه‌ی برقی به‌طور خودکار آب گرم مدار گرم‌کننده را به مدار رادیاتور هدایت می‌کند.

نحوه‌ی عملکرد تابستانی

در این حالت پکیج دیواری تنها در زمان نیاز به تأمین آب گرم مصرفی به‌صورت خودکار روشن می‌شود. هنگامی‌که مصرف‌کننده یکی از شیرهای آب گرم را باز می‌کند فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکرو سوئیچ سنسور فشار و برد کنترل الکترونیک صادرشده و آب گرم مصرفی با بهره‌گیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته ولوله به‌صورت فوری تأمین می‌شود. با بسته شدن آب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش خواهد شد.

نحوه ثبت سفارش آنلاین و خدمات سریع:

نحوه درخواست برای اعزام سرویس‌کار در نمایندگی تعمیر بوتان در گروه تهران سرویس‌کاران، برای عزیزانی که به خاطر سرویس و تعمیر بوتان خود در منطقه ۷ کرج به دنبال سرویس‌کار مجرّب و آموزش‌دیده هستند، به این صورت آنلاین و حضوری است. و بهترین سرویس‌کاران با کامل‌ترین خدمات به‌صورت آنلاین آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در کل محله‌های ۷ کرج هستند. خدمات تهران سرویس کاران در منطقه ۷ کرج شامل رجایی شهر، بلوار مؤذن، بلوار شهرداری، کوی کارمندان شمالی و جنوبی و بلوار رستاخیز است. شما می‌توانید به‌وسیله تماس تلفنی از قیمت و تعرفه‌ی تعمیرات و سرویس انواع پکیج بوتان آگاه شوید. نمایندگی تعمیرات بوتان در گروه تهران سرویس‌کاران دارای کادری مجرب و آموزش‌دیده است و شما می‌توانید برای رفع مشکل خود درخواست خود را در سایت گذاشته تا در سریع‌ترین زمان ممکن، درخواست شما اجابت شود و تعمیرکار اعزامی ما در کوتاه‌ترین زمان در محل شما حضور یابد و سریعاً نسبت به تعمیر بوتان شما و رفع مشکلات آن اقدام کند.

کلام پایانی

همان‌گونه که می‌دانید پکیج‌ها یک وسیله مصرفی هستند و شما روزانه و تقریباً به‌طور دائم به وجود پکیج برای گرم کردن آب به‌منظور ظرف شستن، استحمام و همچنین گرمایش رادیاتورها نیاز دارید و اگر دچار مشکل شوند باید هر چه سریع‌تر تعمیر شوند، پس درنتیجه سرعت در انجام این کار بسیار اهمیت دارد. متخصصین ما در گروه تهران سرویس‌کاران این موضوع را خوب درک می‌کنند و هرگونه مشکل و نقص فنی پکیج شمارا در کوتاه‌ترین زمان برطرف می‌کنند. تعمیرکاران ما به‌صورت آموزش‌دیده هستند و هر نوع خدمات سرویس و تعمیر پکیج را با دقت انجام می‌دهند.
چرا بدنه پکیج برق دارد؟ راهنمای رفع برق در پکیج‌های ایران رادیاتور
آموزش تعمیرات پکیج

چرا بدنه پکیج برق دارد؟ راهنمای رفع برق در پکیج‌های ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری با استفاده از برق و گاز و آب‌کار می‌کنند و وظیفه آنها تأمین آب گرم مصرفی موردنیاز ساکنان ساختمان و گرم کردن محیط داخلی اتاق و ساختمان است. در بعضی مواقع کاربران و مصرف‌کنندگان از این موضوع شکایت

حداقل و حداکثر دمای پکیج در زمستان چقدر است؟
آموزش تعمیرات پکیج

حداقل و حداکثر دمای پکیج در زمستان چقدر است؟

با شروع شدن فصل سرما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد این است که سیستم گرمایش ساختمان خود را تنظیم و آماده کنند. به همین دلیل اولین اقدامی که باید انجام بدهند سرویس دوره‌ای پکیج، قبل از شروع فصل سرما است

blog image 3
انواع پست

ارائه سرویس های خدماتی

[vc_row pix_particles_check=””][vc_column content_align=”text-right”][vc_column_text] لورم ایپسوممتن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد

blog image 4
انواع پست

اطلاعات ثبت در شرکت

[vc_row pix_particles_check=””][vc_column content_align=”text-right”][vc_column_text] لورم ایپسوممتن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد

ثبت درخواست آنلاین

خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران گارانتی می‌شود.