اعزام سرویسکار در کمتر از نیم ساعت (30 دقیقه) در تهران
1.tehranservicekaran certificate
2.tehranservicekaran certificate

درخواست خدمات آنلاین

{روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.}

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

اعزام سرویسکاران تهران به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس شماره‌ها را لمس کنید.}

تماس با دفتر مرکزی (6 خط ثابت)

کارشناس فروش
کارشناس خدمات
نمایندگی مجاز شمال تهران
نمایندگی مجاز غرب تهران
نمایندگی مجاز شرق تهران
نمایندگی مجاز جنوب تهران
نمایندگی مجاز مرکز تهران
کارشناس فروش
کارشناس خدمات

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

آیا برای تعمیر و سرویس دوره‌ای پکیج بوتان‌تان به دنبال یک نمایندگی معتبر هستید؟ آیا از هزینه‌های اضافی و ناکارآمد پکیج بوتان‌تان توسط افراد بی‌تجربه خسته شده‌اید؟ ما به شما برای تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای پکیج بوتان‌تان، نمایندگی پکیج بوتان تهران سرویس کاران را معرفی می‌کنیم.

این روزها اکثر خانه‌های جدید مجهز به سیستم پکیج دیواری و زمینی برای تامین آبگرم مصرفی و گرمایشی هستند. پکیج‌ها به دلیل اینکه دستگاهی جدید هستند و دارای عملکرد فنی ویژه هستند، حساسیت‌هایی دارند که در هنگام بروز مشکل و خطا نیاز به تعمیرات تخصصی نیاز دارند که از هر تعمیرکار بی‌تجربه و معمولی برنمی‌آید.

تعمیرکاران تهران سرویس کاران در اسرع وقت قطعات خراب شده پکیج را عیب‌ یابی می‌کنند و شما را در جریان وجود اختلال یا خرابی دستگاه قرار می‌دهند.

 با ما همراه باشید تا با نمایندگی پکیج تعمیر بوتان تهران سرویس کاران و خدمات آن آشنا شوید.

ویژگی خدمات نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهران سرویس کاران

 • تعمیر پکیج بوتان در اسرع وقت و فوری توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام می‌شود.
 • خدمات تخصصی تعمیرات پکیج بوتان به طور شبانه روزی و بیست و چهار ساعته.
 • اعزام تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای برای تعمیر پکیج بوتان شما
 • ارائه خدمات تعمير پكيج در تهران با نرخ اتحادیه در تمام نواحی تهران.
 • ارائه خدمات تعمیرات پکیج برای انواع برندها و مدل‌های مختلف قدیمی و جدید توسط تعمیرکار پکیج متخصص و مجرب.
 • ارائه‌ی فاکتور معتبر شرکت برای هزینه تعمیر پکیج با تمام تعمیرات جزئی و کلی.
 • پاسخگویی به سوالات مشتریان در رابطه با مشکلات متداول پکیج بوتان و راهنمایی آن‌ها
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان

خدمات فوری نمایندگی تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان، توسط تعمیرکاران تخصصی نمایندگی بوتان، در اسرع وقت انجام می‌شود. پکیج بوتان در انواع مختلف حداقل سالی یک‌بار نیاز به سرویس و بازبینی و تعمیر دارد. متخصصین ما برای این کار تجربه و شایستگی کافی دارند. شما با انجام سرویس و بازبینی‌های دوره‌ای نمایندگی پکیج بوتان، هزینه‌های احتمالی را برای تعمیرات پکیج بوتان کاهش می‌دهید.

مناسب‌ترین قیمت تعمیر پکیج بوتان

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پکیج بوتان، همواره بعد از پیدا کردن دلیل خرابی پکیج، به بهترین و مناسب‌ترین روش و نحوه تعمیر پکیج بوتان، اقدام می‌کنند. و مشتریان تهرانی هزینه کمتری متقبل شوند کما اینکه توجه داشته باشید که تعمیرات ارزان به نفع شما نیست، چون ممکن است از قطعات و لوازم باکیفیت استفاده نشود و تعمیرکار از تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد.

چنانچه قطعه خراب پکیج بوتان شما قابل تعمیر باشد، ابتدا قطعه خراب را تعمیر می‌کنیم که برای شما مقرون به صرفه‌تر است و اگر قطعه خراب قابل تعمیر نباشد اقدام به تعویض آن می‌کنیم. همچنین در مواردی ممکن است قطعه تعمیر شده مجددا خراب شود. در چنین مواردی، تعویض قطعه رو پیشنهاد می‌کنیم.

تعمیر و سرویس پکیج بوتان توسط نمایندگی پکیج بوتان

تعمیرکاران نمایندگی پکیج بوتان، پس از عیب یابی پکیج شما اقدام به تعمیر دقیق آن می‌کنند. تعمیرکار پکیج اعزامی ما هیچ قطعه‌ای را بی‌دلیل تعویض نمی‌کند لذا آن‌ها ابتدا سعی در تعمیر قطعه خراب شده می‌کنند.

تعمیرکار باتجربه، مدیریت زمان مناسب برای انجام کارها دارد. و به دلیل تخصص بالا به‌ سرعت عیب یابی پکیج را انجام می‌دهد، چنانچه نیاز بود سرویس پکیج بوتان را نیز انجام می‌دهد.

معمولاً با سرویس دوره‌ای پکیج بوتان دیگر نیازی به تعمیر آن نیست. چون خرابی‌ها و ایرادات معمولاً در اثر مرور زمان و عدم توجه به بازرسی و سرویس پکیج بوتان رخ می‌دهند. در سرویس‌های دوره‌ای پکیج بوتان معمولاً اسید شویی و رسوب زدایی پکیج هم انجام می‌شود. حس‌گرها بررسی و در صورت معیوب بودن تعویض می‌شوند. خدمات سرویس‌های دوره‌ای نمایندگی پکیج بوتان شامل هواگیری پکیج، شستشوی پکیج، اسید شویی پکیج

گرم نشدن آب پکیج و عیب یابی کد خطای پکیج می‌شود.

نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان
نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان

تضمین کیفیت تعمیرات نمایندگی پکیج بوتان

با توجه به اینکه قطعات پکیج‌های گرمایشی در معرض آب و حرارت هستند، دارای حساسیت زیادی هستند. به همین دلیل، اگر تعمیرات قطعات پکیج‌های بوتان به‌طور دقیق توسط تعمیرکاران باتجربه و ماهر انجام نشود، احتمال خرابی مجدد آن‌ها وجود دارد.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پکیج بوتان، خدمات و تعمیرات با ضمانت کیفیت انجام می‌دهند.

سرویس و تعمیرات پکیج بوتان در چه زمانی لازم است؟

پکیج‌های بوتان سیستم نسبتاً پیچیده‌ای دارند که برای عملکرد مناسب و روتین باید حدوداً هر ۶ ماه یک‌ بار و ترجیحاً ابتدای فصل بهار و پاییز در فاصله‌های منظم سرویس کاری شوند. هرچه سرویس‌های دوره‌ای دستگاه را با نظم بیشتری پیگیری کنید احتمال ایجاد مشکل و نیاز به تعمیرات دستگاه کمتر خواهد بود.

عملیات سرویس پکیج به دلیل فرایندهای رسوب گیری و هواگیری و به‌طورکلی تنظیماتی که انجام می‌شود تاثیر شگفت‌آوری در کاهش احتمال آسیب قطعات دستگاه خواهد داشت.

آموزش جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج بوتان
آموزش تعمیرات پکیج

آموزش جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج بوتان

در این مقاله در مورد جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج بوتان مطالبی ارائه می‌دهیم. در حقیقت به دلیل سنگینی آب در کشورمان احتمال جرم گرفتن پکیج‌های دیواری بعد

نحوه روشن و خاموش کردن پکیج
آموزش تعمیرات پکیج

نحوه روشن و خاموش کردن پکیج

پکیج دیواری یکی از کاربردی‌ترین وسایل خانه و ساختمان‌ها است که با کارایی بهتر و مقرون‌به‌صرفه بودن، جانشین مناسبی برای شوفاژهای قدیمی شده است. زیرا علاوه بر

3 پاسخ

 1. از دیشب بخاطر نوسان برق پکیج خاموش شده روشن نمیشه تنها وسیله گرمایشی این پکیج بود ساعت ۹/۲۷دقیقه دیشب ۱۱اردیبهشت۱۴۰۱زنگ زدم نمایندگی ۹صبح امروز یکبار حدوداً ۱۱یکبار کسی جوابگو نیست.
  تنها نمایندگی بوتانی که جوابگو بودن همین سایت تهرانسرویسکاران بودن که متاسفانه خیلی دیرباهاش آشنا شدم. همونجوری که نوشتن کمتر از نیم ساعت سرویسکار اعزام کردن.

 2. سلام
  خسته نباشید
  یک دستگاه پکیج بوتان پروما الان 8روز خرابه مرحله اول تعمیرکار2بار آمده نتوانسته درست کنه رفته تعمیرکار بعدی آمده امشب برای بار دوم ایشون هم نتوانسته درست کنه
  بهار هزینه ای وذهاب گرفتن
  دستگاه آکبند بوده ولی میگن خرابه شرکت قطعه نداره
  8روزه شوفاژ نداریم .آب گرمم نداریم
  منطقه تهرانپارس .خ اردیبهشت هم هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای این مطلب نمایش

ثبت درخواست آنلاین

خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران گارانتی می‌شود.