اعزام سرویسکار در کمتر از نیم ساعت (30 دقیقه) در تهران
1.tehranservicekaran certificate
2.tehranservicekaran certificate

درخواست خدمات آنلاین

{فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.}

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

اعزام سرویسکاران تهران به‌صورت شبانه‌روزی به‌تمامی نقاط و در کمتر از نیم ساعت، بیش از 100 نیروی متخصص

{برای تماس شماره‌ها را لمس کنید.}

تماس با دفتر مرکزی (6 خط ثابت)

کارشناس خدمات
کارشناس فروش
نمایندگی مجاز شمال تهران
نمایندگی مجاز شرق تهران
نمایندگی مجاز جنوب تهران
نمایندگی مجاز مرکز تهران
نمایندگی مجاز غرب تهران
کارشناس خدمات
کارشناس فروش

{تا کمتر از 15 دقیقه دیگر،
ما با شما تماس خواهیم گرفت.}

سرویس کاران ما در کمتر از نیم ساعت در محل سکونت شما حاضر می‌شوند. تهران سرویس‌کاران، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور، در تمامی منطقه نه تهران در حال خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد.

باروی کار آمدن انواع پکیج‌ها، استفاده از دیگر وسایل گرمایشی کمرنگ شده است؛ چراکه پکیج‌ها دارای مزیت‌های گوناگونی هستند و رفاه و آسایش مصرف‌کنندگان را تا حد قابل قبولی فراهم می‌کنند. به همین خاطر پکیج‌ها به یکی از کاربردی‌ترین وسایل مصرفی خانواده‌ها تبدیل‌شده است. پکیج‌ها دیگر از سیستم‌های پیش‌پاافتاده و ساده ساخته نشده‌اند بلکه طبق فناوری‌های روز دنیا طراحی و وارد بازار می‌شوند.

نصب و تعمیر پکیج‌ها نیز فقط توسط متخصصانی که در این زمینه آموزش‌دیده‌اند امکان‌پذیر است. یکی از پرطرفدارترین پکیج‌ها در بازار، پکیج ایران رادیاتور است. بهتر است برای نصب و یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور از تهران سرویس‌کاران به‌عنوان نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور درخواست کنید تا در اسرع وقت و با ضمانت، کار شمارا انجام دهد.

تهران سرویس‌کاران، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور، در تمامی محلات منطقه نه تهران در حال خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد. همراه ما باشید، تا با خدمات تهران سرویس‌کاران در منطقه نه تهران آشنا شوید.

مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

در برخی موارد پکیج ایران رادیاتور با مشکلات و خرابی‌هایی مثل گرم نشدن آب، خاموش و روشن شدن مداوم، روشن شدن به‌صورت انفجاری و….. رو به رو می‌شود که در ادامه برخی از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور را شرح می‌دهیم.

خاموش شدن مداوم پکیج ایران رادیاتور

زمانی که پکیج ایران رادیاتور شما با مشکل خاموش شدن مداوم مواجه می‌شود، علل متفاوتی وجود دارد.

در برخی مواقع مشکل از برد دستگاه می‌باشد که می‌توانید به کمک نیروهای متخصص سرویس‌کاران تهران، آن را تعمیر کنید.

یا علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز باشد که با تنظیم فشار، مشکل برطرف خواهد شد.

سروصدای پکیج ایران رادیاتور

سروصدای پکیج هم یکی از عیب‌هایی است که در اکثر مواقع باید برای تعمیر پکیج، دلیل آن را بدانیم.

علت‌هایی که باعث بروز سروصدا در پکیج می‌شوند می‌توان به هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن اشاره کرد، که در این صورت باید رسوب‌گیری و هواگیری پکیج ایران رادیاتور انجام شود.

انفجاری شدن پکیج ایران رادیاتور

دلایل مختلفی باعث انفجاری شدن پکیج ایران رادیاتور می‌شود که علت آن تنظیم نبودن میزان گاز ورودی است یکی که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

یکی دیگر از علت‌هایی که باعث انفجاری شدن پکیج ایران رادیاتور می‌شود، تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد. در صورت جرقه زدن پکیج فوراً با نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید.

ویژگی خدمات تهران سرویس کاران

  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اسرع وقت و فوری توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام می‌شود.
  • خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به‌طور بیست و چهارساعته.
  • اعزام تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما.
  • ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در منطقه دو تهران با نرخ اتحادیه.
  • ارائه‌ی فاکتور معتبر شرکت برای هزینه تعمیر پکیج با تمام تعمیرات جزئی و کلی.
  • پاسخگویی به سؤالات مشتریان در رابطه با مشکلات متداول پکیج ایران رادیاتور و راهنمایی آن‌ها

خدمات فوری تهران سرویس کاران

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، دردمند و دلسوز همشهریان است و خوب درک می‌کند خراب شدن پکیج باعث اختلال کارهای روزمره می‌شود، به همین خاطر تعمیرکاران تخصصی ما، در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر می‌شوند. پکیج ایران رادیاتور در انواع مختلف حداقل سالی یک‌بار نیاز به سرویس و بازبینی و تعمیر دارد. متخصصین ما برای این کار تجربه و شایستگی کافی دارند. شما با انجام سرویس و بازبینی‌های دوره‌ای پکیج ایران رادیاتور، هزینه‌های احتمالی را برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور کاهش می‌دهید.

شما می‌توانید از طریق سایت تهران سرویس‌کاران یا تماس تلفنی با نمایندگی درخواستتان را ثبت کنید. ما نمایندگی ایران رادیاتور در تهران و کرج هستیم.

خدمات تهران سرویس کاران در منطقه نه تهران

خبر خوش این است که تهران سرویس‌کاران، در منطقه نه تهران هم دارای خدمات سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور است. خدمات ما در منطقه نه شامل محله‌هایی مثل استاد معین ، دکتر هوشیار ، شهید دستغیب ، فتح ، امازاده عبداله ، شمشیری ، سرآسیاب مهرآباد ، مهرآباد جنوبی ، سی متری جی ، طوس ، مهر آباد ، فتح – صنعتی است. تهران سرویس‌کاران در تمام محلات منطقه نه تهران سرویس‌دهی و خدمات دارد.

شما می‌توانید از طریق سایت تهران سرویس کاران یا فرم درخواست یا تماس تلفنی با نمایندگی درخواست‌تان را ثبت کنید، ما در پشتیبانی به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم. سرویس‌کاران ما در کمتر از نیم ساعت در محل سکونت شما حاضر می‌شوند.

سوالات متداول شما

ما در محلات استاد معین ، دکتر هوشیار ، شهید دستغیب ، فتح ، امازاده عبداله ، شمشیری ، سرآسیاب مهرآباد ، مهرآباد جنوبی ، سی متری جی ، طوس ، مهر آباد ، فتح – صنعتی خدمات ارائه می‌دهیم.

یکی از ویژگی های خدماتی تهران سرویس کاران ارائه ی فاکتور رسمی است. علاوه برفاکتور رسمی برگه ضمانت کتبی 6 ماهه هم از ما دریافت خواهید کرد. بدون شک یکی از بی نقص ترین مراکز خدماتی در منطقه 9 هستیم.

شما هم می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات ِ پایین صفحه مطرح نمایید. 👇

سوالات متداول
مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور
مقالات پکیج

مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

مشکلات پکیج ایران رادیاتور : رسوب گیری پکیج، صدای زیاد پکیج، مشکل عدم گرمایش پکیج، انفجاری شدن پکیج، مشکل توقف و در حال انتظار پکیج

آیا پکیج همان آبگرمکن است؟
راهنمای خرید پکیج

آیا پکیج همان آبگرمکن است؟

شاید برای شما هم سؤال باشد که آیا پکیج همان آبگرمکن است؟ آبگرمکن با پکیج چه تفاوت‌هایی دارد؟ اینکه پکیج پرکاربردتر است یا آبگرمکن به عوامل و

برای نصب پکیج چه باید کرد؟
آموزش تعمیرات پکیج

برای نصب پکیج چه باید کرد؟

امروزه با ورود پکیج به داخل منازل مسکونی و تجاری دیگر کمتر کسی وجود دارد از بخاری استفاده کند. این مسئله به‌ویژه در خانه‌های مدل جدید بسیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای این مطلب نمایش

ثبت درخواست آنلاین

خدمات تکنسین‌های تهران‌سرویس‌کاران گارانتی می‌شود.